"target="_blank"

Slay the Spire Torrent İndir

 
Slay the Spire Torrent İndir

Slay the Spire Torrent İndir

Bu oyun rogue like temasını kart oyunu ile birleştirip ortaya en iyi tek oyunculu oyunu sunma amacındadır
 Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2017
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: 3DM
 Boyut: 323 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

Slay the Spire, Mega Crit Games adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Slay the Sprite, şu anda erken erişimde olan yani gelişim sürecine devam eden, rol yapma, strateji, rogue-like ve kart oyunudur. 15 Kasım 2017 tarihinde çıkış yapmıştır. İyi eğlenceler dileriz… Kalıntılar olarak bilinen güçlü öğeleri keşfedin! Bu oyunda size her yeni macerada farklı bir yerleşim sunacak. Riskli veya tehlikeli bir yol seçin, farklı düşmanlar ile yüzleşin, farklı kartlar seçin, farklı kalıntıları keşfedin ve hatta farklı “boss” yani patronlar ile savaşın. İyi eğlenceler dileriz…

Slay the Spire, Bu oyunun amacı kart oyunu ile rogue like’i birleştirip ortaya alanında en iyi tek oyunculu oyunu sunmak. Benzersiz bir güverte inşa edin, garip ve tehlikeli yaratıklar ile karşılaşın ve onlarla ölesiye mücadele edin, geride kalmış gücü keşfedin ve en önemlisi Spire’ı öldürün! Dinamik güverte inşası: Kartlarınızı akıllıca seçin. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve zirveye ulaşmak için efektif kartları kullanın. 

Tavsiye Oyun: Mafia 1   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  İşlemci: 2.0 Ghz ve daha iyisi
  Bellek: 4 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı: 256mb VRAM OpenGL 2.0+ desteği gerekiyor
  Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Slay the Spire İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir