"target="_blank"

Sleeping Dogs Torrent İndir

 

Sleeping Dogs Torrent İndir


Sleeping Dogs, United Front Games tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera türünde video oyunudur. Üçüncü şahıs perspektifinden (Third Person) oynanmaktadır. Kendine has özgün bir açık dünyası bulunmaktadır. Başlangıçta PlayStation 3, Xbox 360 ve Windows için Piyasaya Sürüldü. Daha sonra PlayStation 4, Xbox One ve Windows için yeniden yapım olan Definitive Edition piyasaya sürüldü. Sitemizde sizlere hem ilk piyasaya sürüleni hem de Definitive Edition sürümünü sunuyoruz. Seçiminizi yapabilirsiniz. GTA 5 gibi özgün bir açık dünyaya sahiptir. Bu alanda nadir oyunlardan birisidir. Tadını çıkartın! Sizlere oyunun iki sürümünü de aşağıda sunduk, istediğinizi indirebilirsiniz. İkisi de sorunsuzdur. Oyunun normal sürümü ile Definitive sürümü arasındaki grafik farkını yorumlar bölümündeki videodan gözlemleyebilirsiniz. Bazı oyuncular normal sürümü daha çekici bulurken, bazı oyuncular Definitive sürümünü daha çekici buluyor. Bu nedenle hangisinin daha iyi grafikli olduğu hükmünü bildiremeyiz. Zevkinize göre indirmeyi yapınız! 

Sleeping Dogs, Modern Hong Kong’da yer alan hikaye, Sun On Yee Triad organizasyonuna sızmak için görev yapan gizli bir Hong Kong-Amerikan polis memuru olan Wei Shen’i izliyor. Oyun genel olarak Shen’in (baş karakterin) dövüş ve savaşlarını oyunculara sunuyor. Buna ek olarak parkur yetenekleri ve mücadele ve keşif için kullanılabilecek araçlar oyunun önemli unsurlarındandır. Oyuncular içeriğin kilidini açmak ve hikayeye devam etmek için görevleri tamamlamalıdır, ancak oyunun açık dünya ortamını özgürce dolaşabilir ve hem yasal hem de cezai faaliyetlerde bulunabilirler. Yasal olmayan eylemlere girişmek (insanları öldürmek ve benzeri.) “heat – ısı” göstergesi ile kontrol edilen bir polis tepkisini tetikler. Yani bir insanı öldürürseniz ya da şehirde magandalık yaparsanız, polisler peşinize düşecektir!

Sleeping Dogs’un zor ve uzun süreli gelişimi 2008 yılında başladı. Oyun 2009 yılında True Crime serisinin bir parçası olarak açıklandı, ancak projenin gecikmeleri ve bütçe sorunları nedeniyle 2011 yılında Activision Blizzard tarafından iptal edildi. Altı ay sonra, Square Enix yayıncılık haklarını satın aldı ve True Crime aldı oyunun lisansı olmadan bu yapım aşamasında iptal edilen oyunu Sleeping Dogs olarak yeniden adlandırdı. True Crime oyunu manevi bir varis olarak kabul edildi. Geliştirme aşamasındayken, United Front şirketinin personelleri görsel ortamlar ve ses için saha araştırması yapmak amacı ile Hong Kong’u ziyaret etti. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: GTA 4


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows Vista, Window 7, Windows 8 64bit
 İşlemciCore 2 Duo 2.4GHz or Athlon X2 2.7GHz
 Bellek 4 GB RAM
 Ekran KartıATI Radeon 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 24 Ağustos 2012
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow / Codex
 Boyut: 9.16 / 16.84 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“Oyunun normal sürümü (grafik açısından diğeri kadar üst olmayan) 9.16 GB’dır.
Definitive sürümü 16.84 GB’dır.
İki oyun da aynıdır fakat definitive grafik bakımından daha iyidir. Hikayeler aynıdır. Seçiminizi yapın. Eğer iki sürüm arasındaki grafik farkını görmek istiyorsanız, aşağıda, yorumlar bölümünde sizler için bir örnek karşılaştırma videosu bırakacağım. Eğer arada kaldıysanız mutlaka bakınız!”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir