Slender: The Arrival Torrent İndir

 


Slender: The Arrival Torrent İndir

Slender: The Arrival, Bağımsız bir şirket olan Blue Isle Studios tarafından geliştirilmiş, birinci şahıs perspektifinden oynanan düşük boyutlu korku oyunudur. 28 Ekim 2013 tarihinde çıkış yapmıştır. Yalnız bir biçimde kendi başınasınız. Kimse sizi merak etmiyor, veya sizin için gelmeyecekler. Yakınlarda seni duyacak kimse yok, dolayısıyla çığlık atmanın bir faydası olmayacak! Deneyimlediğiniz tüm korkulardan daha farklı bu oyun ile korkuyu yeniden iliklerinize kadar yaşayın; hayatta kalmak adına elinizden geleni yapın. Keyifli oyunlar…

Oyunun çoğunluğu, her biri farklı amaçlara sahip olan terk edilmiş bölgelerde (ev, boşaltılan mayın bölgeleri vb.) gibi yerlerde geçmektedir. Bu oyun, serinin bir diğer oyunu olan “Eight Pages” oyununa benzer mekanikler kullanıyor. Karakter sadece bir el feneri ile gezmektedir ve bu sahip olduğu tek şeydir. Bu sınırlı savunma, çaresizlik duygusunu zorlar, çünkü oyunda hayatta kalmanın en iyi yolu ne zaman tehlikede olursanız olsun koşmaktır.

“Slender Man’in” davranışı seviyeler arasında biraz farklılık gösterebilir. İlk seviyede, Slender Man pencerenin dışında görülebilir ve oyuncu dışarıya çıktıktan sonra uzakta bir yerde gözükebilir. İkinci seviyede, çoğunlukla ekran dışı veya karakterin görüş alanının dışına ışınlanır, ancak bazen direkt olarak oyuncuya da gözükebilir. Hareketinin, oyuncuyu takip etme etrafında yoğunlaştığı, ancak sekiz sayfanın her biri toplandıkça Slender Man sinirlenir. Davranışı, daha aktif olmasının dışında dördüncü seviye ile aynıdır. Üçüncü seviyede, daha az agresif bir şekilde ilerliyor, ancak doğrudan oyuncunun önünde ışınlanabilir.

Bu seviyede, ana rakip, oyuncuyu kovalayan bir kızdır (bir yolu her zaman takip eder ve bazen ışınlanır). Bunun bir oyun hatası mı ya da oyun içi bir mekanik mi olduğu bilinmiyor. Onu bastırmanın tek yolu el fenerini (ikinci ayarda) ona odaklamaktır. Oyuncu, Slender Man’a bakarken elektronik bozulmalara maruz kalır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP, Windows Vista, Windows 7
  İşlemci:Dual core CPU @2GHz
  Bellek:1 GB RAM
  Ekran Kartı:Intel HD 4000, GeForce 8800, ATI 1950
  Sabit Disk:2 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2013
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Repack
 Boyut: 641 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir