"target="_blank"

Sniper Elite 4 Torrent İndir

 


Sniper Elite 4 Torrent İndir

Sniper Elite 4, Ünlü Sniper Elite serinin en gelişmiş ve serinin dördüncü oyunudur. Yeni eklenen özellikleri deneyimleyin. Hedefleri indirin, size verilen görevleri layıkıyla yerine getirin. İtalya’da geçmektedir. Oyunda temel amaç hedefleri öldürmek ve misyonları tamamlamaktır. 14 Şubat 2017 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz!

1943’te Karl Fairburne, ülkeyi Faşizme karşı korumak için İtalya’ya gönderildi. Bunun yanı sıra, Karl, AXIS kuvvetlerinin Müttefik kuvvetlerini bastırmak için İtalya üzerine yerleştireceği yeni silahın yapımını da durdurmalıdır. Ve Müttefik kuvvetlerini rahatsız eden İtalyan direniş lideri ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Sniper Elite 4, X-Ray teknolojili öldürme kamerası imzasını hala bu oyunda da koruyor ve üzerinde geliştirmeler yapıyor. Artık yakın dövüş ve ve patlayıcılar tarafından öldürülen düşmanlar, X-Ray teknolojisi ile gösteriliyor. Oyun, bu yönü ile artık oyuncuyu kısıtlamıyor. Serinin eski oyunlarında X-Ray teknolojisi, – yani keskin nişancı tüfeği ile öldürülen düşmanların yavaş çekimde gösterilmesi – yalnızca keskin nişancı tüfeği ile öldürülen askerlerde çalışıyordu. Serinin bu oyunu ile bu özellik genişletilmiştir. Keyifli oyunlar dileriz…

Ayrıca, düşman görüş alanından uzak durmak için çıkıntılara tırmanma ve tutunma gibi daha çeşitli hareket mekanizmaları da ekler. Düşmanları dürbünle işaretlemek, düşman askerlerine biyografi verme de bir ek işleve de sahiptir. Bu, bazılarının daha sempatik görünmesini sağlarken, diğer düşmanları öldürürken oyuncuları daha seçici hale getirmenin bir yolu olarak sunulmuştur. Serinin önceki oyunundan daha zengin ve geniş bir haritaya sahiptir. Not: Eğer oyundan en iyi keyfi almak istiyorsanız, sizlere aşağıda sunduğumuz SteamPunks sürümünü indiriniz. SteamPunks sürümü oyuna birçok ek özellik ve ek paket eklemektedir. Repack ise daha az boyutludur fakat oyunun içeriğinden bir takım şeyleri siler. Tavsiyeyi göz önünde bulundurunuz.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  İşlemci:Intel CPU Core i3-2100
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660
  Sabit Disk:50 gb kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2017
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks / Repack
 Boyut: 48.50 / 25 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir