"target="_blank"

Sniper Elite V2 Remastered

 


Sniper Elite V2 Remastered, Rebellion Developments tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. Üçüncü şahıs gözünden oynanır. Ana odağı gizliliktir. Aksiyon içeren bir video oyunudur. Bu oyunda bir keskin nişancıyı yöneteceksiniz. Göreviniz, maksimum gizlilik ile düşmanları öldürmek. 2005 yılında çıkış yapmış olan Sniper Elite 1’in devam oyunudur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Sniper Elite V2 Remastered Torrent indir

Sniper Elite V2 Remastered, Oyunun ilk sürümü 2012 yılında çıkış yapmıştı. 14 Mayıs 2019 tarihinde ise geliştirici firma Rebellion oyunun yeniden yapımını (remastered) sürümünü piyasaya sürdü. Sitemizde sizlere oyunun remastered sürümünü sunuyoruz. Bu sürüm, oyunun ilk halinden çok daha gelişmiş grafiklere sahiptir. Sesler ve animasyonlar çağımızın teknolojisi ile geliştirilmiştir. Daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Hikaye aynıdır, herhangi bir değişiklik yoktur. Oyun, Sniper Elite 1’deki mekan ve zamanda geçmektedir. Oyun 2. Dünya savaşının sonlarında, 1945 Nisan-Mayıs aralığında olan Berlin savaşı sırasında geçmektedir. Gerçek tarihten farklı bir anlatım sunar. Oyuncu Amerikan strateji servisinin bir askerini kontrol edecek. Bu baş karakterin ana görevi, German V-2 roketinin yapımında bulunmuş bilim insanlarını yakalamak ya da öldürmektir. Sniper Elite 2’nin devam oyunu olan Sniper Elite 3 2014 yılında çıkış yapmıştır. Oyunun remastered sürümü PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, ve Nintendo Switch platformları için 14 Mayıs 2019’da çıkış yaptı. Gizlilik türündeki oyunları seviyorsanız, sizlik bir oyundur ve tavsiye ederiz. 2. Dünya savaşı atmosferini çok iyi bir şekilde yansıtıyor. Almanya’nın başkenti Berlin’de geçiyor… Ayrıca serinin en son oyunu olan Sniper Elite 4 Torrent olarak sitemizde bulunmaktadır. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi Windows 7 SP1, 64 BIT
 İşlemci Intel CPU Core i3-2100 or AMD A8-5600K
 Bellek 4 GB RAM
 Ekran Kartı AMD Radeon HD 5570 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB)
 Sabit Disk 15 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Mayıs 2019
 Tür: Gizlilik
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 12 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir