Soulcalibur VI Torrent İndir

 


Soulcalibur VI, Bandai Namco Studios tarafından geliştirilip, Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlandı. Arcade bir tarza sahip dövüş oyunudur. Soulcalibur serisinde yer almaktadır. PlayStation 4, Xbox One ve Windows platformları için 2018 senesinde piyasaya sürüldü. Oyun çıkışının ardından eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı. Oynanış tarzı ve seriye olan bağlılığı nedeni ile övüldü. İki bin beş yüz oyuncu, Steam adlı platformdan oyunu incelemiştir. Bu incelemelerin %80’i olumlu olup, oyun “çoğunlukla olumlu” incelemesini oyunculardan almıştır. Metacritic sitesinden 100 puan üzerinden 80 almıştır. Tadını çıkartın!

Soulcalibur VI, Soulcalibur serisinin diğer oyunlarının geleneğini sürdürüyor. Oyun, iki silaha sahip iki düşmanın birbirleri ile mücadelesini 3D sistem ile yansıtmaktadır. Oyun birçok tanıdık özelliği içerisinde tuttu, bunlara örnek olarak şunlar verilebilir: 8- Way Run, Guard Impact ve karakter yaratma. Bunun yanında seriye Reversal Edge ve Ruh atağı gibi yeni özellikler de eklemiştir. Reversal Edge mekaniği ile oyuncular kendilerine gelen bir atağa karşı hızlıca karşılık verebilecekler. Bunun yanında “slow motion” yani yavaşlatılmış bir sahne ile oyunculara daha fazla imkan sunuldu. Türkiye’de çok fazla sevilen Witcher serisinden Geralt karakteri de bu oyunda misafir olarak yer alıyor. Çeşitli oyun modlarını kapsıyor. 16. Yüzyılda geçmektedir. Oyun direkt olarak dövüş üzerine odaklanmıştır. Pratik yaparak ellerinizi alıştırın ve karakterlerin becerilerini öğrenerek düşmanlarınıza karşı kombo yapın. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Tale of Wuxia


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, 8.1, 10 (64-bit)
 İşlemciIntel Core i3-4160 @ 3.60GHz
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2018
 Tür: Dövüş
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 11.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir