"target="_blank"

SpellForce 3

 


SpellForce 3, Grimlore Games tarafından geliştirilip, THQ Nordic tarafından yayımlandı. 7 Aralık 2017 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. SpellForce oyun serisindeki üçüncü ana oyun olurken; genel anlamda dokuzuncu oyun oldu. 2014 yılında piyasaya sürülmüş olan SpellForce 2: Demons of the Past oyunundan sonra seriye eklenmiş ilk oyundur. Tepeden bakış açısı ile oynanır. Rol yapma oyunlarını sevenlerin ilgisini çekebilir. Strateji de içermektedir. Grubunuz ile güzel bir maceraya atılabilirsiniz. Tadını çıkartın!

SpellForce 3 Torrent indir

SpellForce 3, Oyun genel anlamda serinin ilk oyunu olan SpellForce: The Order of Dawn’ın olaylarının nasıl olduğunu anlatmaktadır. Dünyadaki çemberin nasıl oluştuğunu anlatmaktadır. Oyun, serinin önceki oyunlarında da olduğu gibi rol yapma unsurlarını, gerçek zamanlı strateji unsurları ile birleştirmektedir. Oyuncular Tahar adındaki bir büyücünün kontrolünü alacaklar. Tahar’ın bir grubu vardır ve bu gruptaki kişilerin her birinin kendine özgü becerisi ve hikayesi vardır. Çoğu rol yapma oyununda olduğu gibi, karakterler zırh gibi çeşitli eşyaları kuşanabilirler. Silahlar ve takılar karakterlerin becerilerini ve kişisel özelliklerine + katmaktadır. Oyundaki çoğu harita inşa yapımına izin vermektedir. Kaynaklar toplayarak, belirli becerilere sahip ek birlikler oluşturulabilmektedir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
 İşlemciIntel Core i5 3570, AMD FX-6350
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
 Sabit Disk15 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2017
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 11.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir