"target="_blank"

Spore Torrent İndir

 


Spore, 2008 yılında piyasaya sürülmüş hayat simülasyonu ve gerçek zamanlı strateji türlerinde yer alan bir video oyunudur. “sandbox” türündeki oyunlar ile benzerlik göstermektedir. Maxis şirketi tarafından geliştirilip, Will Wright tarafından tasarlanmıştır. Microsoft Windows ve Mac OS X platformları için piyasaya sürülmüştür. Kitlesel kapsamı ve açık uçlu olması ve prosedürel nesil kullanımı nedeni ile dikkat çeken oyunlardan birisi oldu. Her aşamada, oyuncular oyunları için içerik üretmek için çeşitli içerik oluşturma aletlerini kullanabilirler. Bunlar daha sonra otomatik olarak çevrimiçi Sporepedia yüklenir ve indirmek için diğer oyuncular tarafından erişilebilir. Böylelikle bir topluluk yapımı desteği vardır ve güncel bir oyundur. Tadını çıkartın!

Spore, Genellikle olumlu değerlendirmeler ve birkaç gecikmeden sonra piyasaya sürüldü. Oyunun, oyunculara özelleştirilmiş yaratıklar, araçlar ve binalar yaratmasına izin verdiği için oyuncular ve eleştirmenler tarafından övüldü. Ancak, Spore birçok yorumcu tarafından sığ olarak görüldü bu nedenle eleştirildi; GameSpot web sitesi şunu belirtmiştir: “Bireysel oyun elemanları son derece basittir”. Oyunun müzikleri Brian Eno tarafından bestelenmiştir. Her ne kadar son derece eski bir oyun olsa da, bu oyun türünde özgün oyunlardan birisidir. Bu nedenle hala oynanabilirliğini korumaktadır. 4 Eylül 2008 tarihinde bilgisayar (Windows) ve Mac OS X için piyasaya sürülmüştür.

PC Gamer UK oyunu a 91% olarak nitelendirdi ve şunları söyledi: ” Spore’nin zaferi acı bir ironidir. Yaratılışta ve evrenin ihtişamında bir şaşkınlık duygusu aşılamak için yola çıkarak, burada bilgisayarlarımızda oturup birbirlerinin beyinlerinin içeriğini keşfetmenin aslında çok daha ilginç olduğunu gösterdi.” Oyuncular tarafından da beğenilmiştir. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: The Universim


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiMicrosoft Windows® XP
 İşlemci2.0 GHz Intel Pentium® 4
 Bellek512 MB RAM
 Ekran Kartı128 MB Video Card Pixel 2.0 desteği ile
 Sabit Disk4 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 5 Eylül 2008
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 3.90 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir