"target="_blank"

STALKER: Call of Pripyat Torrent İndir

 

STALKER: Call of Pripyat Torrent İndir

STALKER Call of Pripyat (Türkçesi: Pripyat’ın Çağrısı), Birinci şahıs perspektifinden oynanan, korku ve gerilim dolu atmosfere sahip bir açık dünyada geçen, hayatta kalma, rol yapma, gerilim ve fps oyunudur. S.T.A.L.K.E.R serisinin 2 Ekim 2009 tarihinde çıkmış olan, şu anlık en gelişmiş, en güncel ve en son oyunudur. Keyifli oyunlar dileriz…

STALKER: Call of Pripyat, 2 milyondan fazla kopyanın satılmasıyla birlikte, uluslararası alanda en başarılı S.T.A.L.K.E.R oyunudur. Bu oyun, serinin ilk oyunu olan Shadow of Chernobyl‘in ilk bölümüne kesintisiz olarak bağlanır. S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, PC oyuncularını bir kez daha 1986’da patlayan Çernobil nükleer reaktörüne götürüyor. Yaratıklara ve diğer askerlere dikkat ederek, çevreyi inceleyin, ve verilen görevleri başarı ile tamamlayın.

Oyun, Ukrayna’da yer alan Pripyat şehrinin etrafında geçmektedir. Bölge, Zaton, Yanov ve Pripyat şehri olarak bilinen üç kısma ayrılmıştır. Bunların her biri büyük bir oynanabilir alandır. Call of Pripyat’ın oyununun çoğunluğu, çoğunlukla Çernobil nükleer santral bölgesinin yasak alanı etrafında geçer, hem kıyamet sonrası dehşetin hem de taktik rol yapma eyleminin bir kombinasyonuna odaklanıyor ve bu ikisini güzel bir şekilde birleştiriyor. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrar bekleriz!

Hasar almak genellikle oyuncunun tıbbi malzemelerle ile kendisini iyileştirmesi gereken kanamaya neden olur. Benzer şekilde, sahip olunan silahlar ve bazı ekipmanlar sürekli kullanımdan zarar görecektir. Bir öğenin durumu, oyuncunun envanterindeki girişin yanında bir gösterge olarak görüntülenir. Ciddi şekilde hasar görmüş veya kırılmış ise, kırmızı bir HUD simgesi bunu gösterecektir. Buna dikkat ediniz ve ekipmanlarınızı, silahlarınızı canlı tutunuz.

Bölge, tüccarlar ile sakinler arasında takasların yapıldığı sınırlı bir ekonomiye sahiptir. Oyunun ticaret sistemi, belirli bir noktayı aşan silahların ve zırhın, tamir edilene kadar satılamayacağı önceki sürümlerden farklıdır; bu noktada onarım maliyetleri genellikle satış fiyatını dengelemektedir. Tüccarlar misyonlar hakkında bilgi satmak ve değerli belgeleri satın almak için isteklidir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Metro 2033 Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP, SP2
  İşlemci:2.2 GHz Intel Pentium 4 / 2.2. GHz AMD Athlon XP 2200+
  Bellek:768 MB RAM
  Ekran Kartı:nVidia GeForce 5900 128MB / AMD Radeon 9600 XT 128 MB
  Sabit Disk:6 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 12 Şubat 2010
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 4.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir