"target="_blank"

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl | Torrent İndir |

 
Spesifik evrenin atmosferini iliklerinize kadar hissedin

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl | Torrent İndir |

 Çıkış Tarihi: 20 Mart 2007
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 6 GB

 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler

 

 

 

Hakkında
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Birinci şahıs perspektifinden oynanan, son derece gerici bir atmosfere sahip, açık dünya, fps, atmosferik korku, rol yapma ve hayatta kalma oyunudur. Diğer Stalkerlerden çeşitli görevler alın, bu görevler doğrultusunda son derece korkutucu yerleri keşfedin. Shadow of Chernobyl serinin 2007 yılında çıkmış olan ilk oyunudur.
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Çernobili daha yakından tanıyın. Spesifik bir havası olan evrende gezin, yeni yerler keşfedin ve kimi zaman son derece zor olan görevleri başarı ile tamamlayın. Ana görevinizin yanı sıra, diğer askerlerden aldığınız görevleri tamamlayarak, üzerinizdeki donanımları geliştirebilirsiniz. Zorlayıcı görevleri yapmadan önce daha gelişmiş silahlar, bu silahların üzerine daha iyi aksesuarlar almalısınız. Aynı zamanda daha iyi bir zırh, daha iyi bir kaska da ihtiyacınız var. Radrasyonlu olan bölgelere girmeden önce gerekli ilaçları veya zırhlarınızı kullanmayı unutmayın!
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Fallout 3
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:XP
  İşlemci:Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+
  Bellek:512 MB RAM
  Ekran Kartı:nVIDIA® GeForce™ 5700/ATI Radeon® 9600 128 MB
  Sabit Disk:10 GB boş alan
Fragman
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir