"target="_blank"

Starbound Torrent İndir

 

Starbound Torrent İndir

Starbound,  dünyadışı bir sanal macera oyunudur! Uzay gemin bozuldu ve şu an tek bir seçeneğin var; evine kaçıp gemini tamir edebilmen için kaynak toplamalısın. Gemini tamir et uzayın keşfedilmeyen yerlerine doğru ilerle. Evinizi, uzayda bozuk bir uzay gemisi ile mahsur kalmak için terk ettiniz! Tek seçeneğiniz yakın bir gezegenden gerekli malzemeleri getirmek ve uzay geminizi tamir etmek! Ardından, uzayı keşfedebilirsiniz. Keyifli oyunlar…

Chucklefish isimli bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Düşük bir boyuta sahiptir. Uzayda geçmektedir. Açık dünyaya sahiptir. Macera ve Bilim kurgu türünde bir video oyunudur. 22 Temmuz 2016 tarihinde bilgisayar ve diğer platformlar için piyasaya sürüldü. Oyuncular tarafından çok beğenildi ve “çok olumlu” incelemesini aldı. 2D grafiklere sahiptir. Bu oyunda kendi hikayenizi, seçimleriniz ile yaratırsınız! Yanlış bir oynama tarzı yoktur. Evini yok eden ve şimdi gezegeni yok etmek için harekete geçmiş güçlere karşı gezegeni savunabilir ya da keşfedilmemiş gezegenlere gidip kolonini yapabilirsin. Seçimini yap! Herkese iyi eğlenceler diler ve sitemize bir daha bekleriz!

Tavsiye Oyun: Lost Planet 2


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP veya üzeri
  İşlemci:Core 2 Duo
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB grafik belleği ve directx 9.0c uyumlu gpu
  Sabit Disk:3 GB Kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Temmuz 2016
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 860 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir