"target="_blank"

State of Decay 2

 

State of Decay 2 Torrent indir

Grubun ile zombilere karşı mücadele ver, gündelik yaşama katkı sağlayacak her türlü malzemeyi bul ve en önemlisi hayatta kal!
 Çıkış Tarihi: 22 Mayıs 2018
 Tür: Hayatta kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 14.42 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

State of Decay 2, Undead Labs adlı bağımsız firma tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından dağıtılmıştır. State of Decay 2, State of Decay adlı serinin ikinci oyunudur ve şu anlık en güncelidir; ilk oyununa nazaran bu oyuna her türlü alanda yenilik getirilmiştir: grafikler, oynanış mekanikleri, müzikler, hikaye ve yeni mekanlar gibi…  Serinin ilk oyununu da sitemizde bulabilirsiniz. 22 Mayıs 2018 tarihinde çıkışını yapmıştır. Yayılan zombi virüsü ile ordu dahi baş edemedi. Zombi virüsü dünyayı ele geçirdi ve medeniyet yok olma tehlikesi altında. Elde kalan bir avuç insan ile tekrardan medeniyeti kurabilecek misiniz veya bu zombi virüsünü atlatabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz…

State of Decay 2, Hayatta kalanlar olarak kendinize güvenli bir üs inşa edin, etrafını savunmaya alın, yenilebilir yemekleri toplayın, ilaç, silah, kıyafet ve normal bir insan yaşamına etki eden her şeyi yağmaya çıkarak elde edin. İnsan gücünüzü boşa harcamayın, unutmayın elde kalan bir avuç insan ile bu virüsü atlatmanız gerekiyor. Dinamik ve renkli dünyayı keşfederken hem canlı hem de cansız tehlikelere karşı tetikte olun ve onlarla mücadele edin.

Yaptığınız eylemler direkt olarak State of Decay dünyasına etki ediyor ve hikayeyi, evreni şekillendiriyor; böylelikle monoton bir oyun deneyiminden çok, canlı bir oyun deneyimi sunuyor. Son hayatta kalanlar olarak birbirinize yardım edin: Hasta bir insan için sağlıklı birini haritanın öbür ucuna ilaç bulması için gönderin. Her ne yaparsanız yapın, hayatta kalın! Olası komşularınız için onlara yardım edin ve böylelikle yeni müttefikler kazanın veya daha acımasız bir oyun stili seçip, onların elindeki erzağa göz dikin! State of Decay 2, zombilerle kuşatılmış açık bir dünyada geçen aksiyon, macera, hayatta kalma ve strateji oyunudur. Keyifli oyunlar diliyoruz…

Tavsiye Oyun: Hellblade: Senua’s Sacrifice   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:WINDOWS 10 işletim sistemine sahip olmanız gerekir
  İşlemci: AMD FX-6300 | Intel i5-2500 @ 2.7GHz ve üstü
  Bellek: 8 GB ve daha fazlası
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7870 2GB VRAM
  Sabit Disk: 20 GB boş alan gerekiyor
Fragman

State of Decay 2 Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir