"target="_blank"

State of Decay Torrent İndir

 

State of Decay Torrent İndir

State of Decay, Üçüncü şahıs gözünden oynanan zombili bir evrende hayatta kalmaya çalıştığınız ve bir zamanlar son derece popüler olmuş macera, aksiyon, açık dünya ve hayatta kalma oyunudur. Dünya zombilerden ibaret. Kendine bir grup bul ve Zombiler ile çevrilmiş bu dünyada hayatta kalmaya çalışıp dünyayı zombilerden temizle. State of Decay’da Grubunuz ile Ana merkezinizi nereye kuracağınıza karar verin. Yiyecek,içecek ve mühimmat bulmak için diğer evlere cesur operasyonlar düzenleyin. 5 Kasım 2013 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Serinin devam oyunu olan State of Decay 2‘yi de sitemizde bulabilirsiniz! Keyifli oyunlar!

Savaş ve simülasyon unsurlarını (bina yapımı) içerir. Oyuncu, küçük bir hayatta kalan gruptan sorumludur. Ana hikaye çizgisini takip edebilir ya da topluluğunun hayatta kalmasını sağlayan görevleri yapabilir. Oyun dünyası 16 kilometrekaredir, bunun 8 kilometrekaresi oynanabilir alandır.

Oyuncu bir üs inşa etmek için çeşitli yerlerden birini seçebilir, daha sonra hayatta kalanların güvende ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için saat kuleleri, bahçeler, uyuma alanları, mutfaklar, atölyeler, sağlık alanları vb. gibi çeşitli olanaklarla onu güçlendirebilir ve geliştirebilir. Oyunun bir kısmı, kaynakların kullanımını dengeliyor: gıda, ilaç, cephane ve inşaat malzemeleri. Yağmalayarak, yapay zeka ile ticaret yaparak elde edilebilirler, ancak sadece gıda yetiştirilebilir.

Oyuncu, grup dışındaki hayatta kalanlarla da etkileşime girebilir: onlarla ticaret yapabilir, onlara yardım edebilir veya onları işe alabilir. Oyun, genel olarak iki ilişki sayacı içeriyor, ilki hayatta kalan kişinin işe alınıp alınmayacağını ve ikincisi kontrol edilip edilmeyeceğini belirliyor. Oyuncu tarafından aynı anda sadece bir karakter kontrol edilebilir, ancak oyuncu yapay zeka kontrollü bir karakterden onlara eşlik etmesini isteyebilir ve bazı görevlerde bir veya daha fazla yapay zeka kontrollü karakter oyuncuya eşlik edebilir.

State of Decay‘in hikaye modu, çeşitli yüz özellikleri ve kıyafetleri ile birlikte 150 karaktere sahiptir. Her karakter, onlara avantajlar veya kusurlar (örneğin daha kolay lastik açma veya belirli bir beceriyi daha hızlı bir şekilde yükseltme gibi) sağlayan sabit bir “özellik” grubuna sahiptir. Hikaye ile ilgili karakterler dışında, çoğu karakter hayatta kalan gruplara atanabilir ve işe alınabilir. Her karakter aynı zamanda oyun olaylarından (yakın bir ölüm tecrübesine, başka bir karakterin ölümüne veya zor bir işi başarmış) etkilenen bir “tutum” parametresine sahiptir. Bu tutumlar, bazen oyuncunun müdahalesini gerektiren davranışlarını etkileyebilir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:XP SP3
  İşlemci:Core 2 Duo 2.4GHz (E6600) / Athlon X64 3400
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Radeon HD 2600 XT / GeForce 9600 GSO / Intel HD 3000
  Sabit Disk:3 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 5 Kasım 2013
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 2.88 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir