"target="_blank"

Stonehearth Torrent İndir

 

Stonehearth


Stonehearth Torrent İndir

Stonehearth, Radiant Entertainment adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. İnşa etme, strateji, “sandbox”, simülasyon, hayatta kalma ve rol yapma oyunudur. Şehrinizi kurun ve stratejik hamleler ile büyütün! Halkınızın durumunu iyi analiz edin, onlara yemek ve barınak sağlayın. 25 Temmuz 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Stonehearth, Samimiyet, kahramanlık ve gizem dolu bir yaşam dünyasına öncülük et. Küçük bir grup yerleşimcinin unutulmuş topraklarda kendileri için bir ev inşa etmesine yardımcı olun. Yiyecek tedarik edin, barınak oluşturun, halkınızı koruyun, ruh hallerini izleyin ve her adımda zorluklarla karşılaşarak büyüyün ve genişlemenin bir yolunu bulun. Dinamik yapay zeka karşılaşmaları ile prosedürel olarak üretilen araziden başlayarak, Stonehearth topluluk yönetimini birleştirir ve sonsuz bina olanaklarıyla mücadele eder. Şehrinizden, dünyadaki insanlara ve yaratıklara kadar her seviyede modifiye edebilecek şekilde tasarlandı ve kendi özelleştirmelerinizi oyuna ekleyebilmeniz için araçlara ve belgelere sahip olacaksınız ve onları arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/8.1/10
 İşlemciIntel or AMD Dual-Core, 1.7 GHz+
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartınVidia GeForce GT 430 512MB, Radeon HD 7570M, Intel HD 4000
 Sabit Disk2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 25 Temmuz 2018
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: 3DM
 Boyut: 1.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir