"target="_blank"

Stories Untold Torrent İndir

 


Stories Untold Torrent İndir

Stories Untold (Türkçesi: Anlatılmamış Hikayeler)  Bağımsız bir şirket olan No Code tarafından geliştirilmiş, birinci şahıs perspektifinden oynanan düşük boyutlu korku, macera ve point-click oyunudur. Stories Untold 27 Şubat 2017 tarihinde çıkış yapmıştır. No Code tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan epizodik bir korku, macera ve bulmaca türünde bir video oyunudur. Jon McKellan tarafından yazılan ve yönetilen oyun, 27 Şubat 2017 tarihinde macOS ve Microsoft Windows için yayınlandı. Metin tabanlı macera, birinci şahıs keşif ve bulmaca çözme dahil macera oyunu türlerinin bir karışımıdır ve 1980’lerin teknolojisini ana tema almaktadır.

Stories Untold, The House Abandon dahil dört deneysel maceranın derlemesidir. Türün oldukça uç kısmında yer alan bu oyun, deneysel bir macera oyunudur. Klasik korku-macera ve point-clickten çok daha fazlasını birleştiren bu oyun, 4 kısa hikayeyi sizlere sunuyor. Gergin ve gizemli atmosferi hissederken, gerçekleri öğrenin. Keyifli oyunlar.

Hikaye 1986’da İngiltere’de geçmektedir. Birinci bölümde, oyuncunun adı ve hatta cinsiyeti belirtilmemiş; ikincisinde “Bay Aition” ve üçüncüsü “James” olarak anılıyor. Dördüncü bölümde, oyunların hepsinin bir oyuncu karakteri, James Aition’ın etrafında dönen tek bir hikaye ile bağlantılı olduğu ortaya çıktı. Oyunun çoğu, kurgusal bilgisayarlarla birinci görüşten ya da bir beceri sayesinde ikili görüşten iletişime geçmekten ibarettir.

Oyun genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve inceleme toplayıcı sitesi olan MetaCritic’te 81 puan aldı. Eurogamer’in, “2017’nin En İyi 50 Oyunları” listesinde 48. sırada yer aldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7
  İşlemci:Intel Core Duo
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Sürüm 9.0 DirectX
  Sabit Disk:400 MB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Şubat 2017
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 1.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir