"target="_blank"

Stranded Deep Torrent İndir

 
Stranded Deep Torrent İndir

Stranded Deep Torrent İndir

Pasifikte bir adada yalnız başınasınız, bu adada avlanmalı ve hayatta kalmalısınız aynı zamanda onlarca adayı da keşfe çıkabilirsiniz.
 Çıkış Tarihi: 23 Ocak 2015
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 2.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

Stranded Deep, Beam Team Games adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Stranded Deep, şu anda erken erişimde olan ve sürekli güncellenen, yenilenen ve geliştirilen, açık bir dünyada geçen hayatta kalma ve aksiyon oyunudur. Pasifik okyanusunun herhangi bir yerine uçak kazası ile düşen ve hayatta kalan bir adamın rolünü üstleneceksiniz. Oyunu her oynayışınızda farklı bir hayatta kalma deneyimi yaşayacaksınız. 23 Ocak 2015 tarihinde çıkışını yapmıştır. Ayrıntılı hayatta kalma unsuları ve etkileşim. Açlık, susuzluk ve sağlık gibi hayatta kalma unsurlarını detaylıca gözlemleyin ve yönetin. Ayrıca oyunun boyutu oldukça düşük ve aynı zamanda oyunun istediği sistem de düşük, indirip oyunu deneyebilirsiniz. Geliştiricilerin açıklamasına göre gelecek sürümlerde oyunda olan bazı küçük buglar düzeltilecek, Occulus Rift desteği ve oyun kolu desteği ve bir çok yeni özellik getirilecek.

Stranded Deep, Bulunduğunuz yeri keşfedin ve hayatta kalın. Pasifik okyanusunda bulunan ve detaylıca yaratılmış onlarca adayı keşfedin, okyanusların diplerine dalış yapın ve resifleri keşfedin. Oyunu bir kere oynadınız ve şimdi tekrardan mı oynamak istiyorsunuz? Dert etmeyin! Bu oyundaki dünyaların hiçbiri diğeriyle aynı değil, istediğiniz zaman yeni bir dünya oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ilgilenirseniz harita düzenleyiciden kendinize göre yeni bir harita oluşturabilir ve o harita ile oynayabilirsiniz. Dinamik have ve gece gündüz döngüsü. Geceleyin fırtınalı bir hava da hayatta kalma mücadelesi verecekken sabahleyin güneşli bir havanın keyfini çıkaracaksınız. Eşsiz fiziksel üretim sistemi. Avlanın ve balık tutun. Küçük hayvanlar için mızrak kullanın veya risk alarak zıpkın ile okyanusun diplerini inip daha büyük hayvanları avlayın. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: The Forest   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows Vista ve diğer Windows sürümleri
  İşlemci: 1.8GHz Intel ve daha iyisi
  Bellek: 2 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı: Intel HD5000 512 VRAM gerekiyor
  Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Stranded Deep Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir