"target="_blank"

Stronghold Crusader 2 Torrent İndir

 

Stronghold Crusader 2 Torrent İndir

Stronghold Crusader 2, Haçlı seferlerini konu alan Stronghold serisinin 3. oyunudur. Tepeden bakış açısı ile oynadığınız ortaçağ’da geçen strateji oyunudur. Gerekli malzemeleri toplayın. Binalar inşa edin ve kendinize bir ordu yaratın. Kralınızı koruyun ve surlarınızı genişletin! Gerçek zamanlı bir oyun deneyimi sunuyor, bundan dolayı iyi oynayabilmek için pratik yapmanız gerekecek. Keyifli oyunlar!

Stronghold Crusader II, Stronghold serisinin bir parçası olan, Firefly Studios tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. 23 Eylül 2014’te yayınlandı. Geliştirici şirketin 2002 yılında piyasaya sürdüğü Stronghold: Crusader oyununun devamıdır. İlk oynanış demosu E3 2013’te gazetecilere verildi ve alfa öncesi görüntüleri gösteren ilk oyun fragmanı Gamescom 2013’te yayınlandı. Hem demo hem de fragman, oyunun seriye tanıtacağı birkaç yeni yönü gösterdi. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz.

Serideki önceki oyunlarda da olduğu gibi, kullanıcıların oyun için özel haritalar oluşturmaları ve paylaşmaları için tam bir harita editörü vardır. Serideki önceki oyunlar üzerinde de çalışmış olan Robert Euvino, bu oyun için tamamen yeni bir oyun müziği besteledi. Oyun, 29 Kasım 2014’ten itibaren, 28 eleştirmenin yorumlarına dayanarak, metacritic’te 66%’ lık bir toplu puan alarak, çıkış yapması ile ilgili karışık ve olumlu yorumlar aldı. Oyunun ekonomik ve askeri yönleri arasında iyi bir denge olması ve seriye / stratejik kökenlerine sadık kaldığı için eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Aksine, bazı eleştirmenler oyunun “nostalji” olarak nitelendirdi ve çağdaş strateji oyunlarına kıyasla bazı alanlarda eksik olduğunu söylediler. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Tropico 6 Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows® XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  İşlemci:Intel Core2 Duo 2Ghz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8800GT 512MB
  Sabit Disk:4 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 23 Eylül 2014
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.15 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir