"target="_blank"

Subnautica Torrent İndir

 

Subnautica Torrent İndir

Subnautica, Tahilsiz bir patlamadan sonra tek başınıza ıssız bir okyanustasınız. Sadece sen ve kaçış kapsülün var. Mercan kayalıklarını,yanardağları,mağara sistemlerini ve daha fazlası için kendine aletler üret.Subnautica evreninde hayatta kalabilmek için herşeyi yap! Oyun, en son sürüm güncellendi, ve aynı zamanda tam sürümü de çıkış yaptı; şu an Subnautica deneyimini yaşamak için en iyi zaman! Oyunun sitemizdeki sürümü TAMAMLANMIŞ TAM sürümdür. Erken erişim sürümü değildir. Keyifli oyunlar dileriz…

Subnautica açık dünya ortamında geçen ve birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir hayatta kalma, macera türünde video oyunudur. Oyuncu, kurgusal okyanus gezegeni 4546B’de bilinmeyen bir enerji ışını tarafından çarpılan Aurora adlı bir uzay gemisinin içinde yer alan bir dalgıcın hayatta kalması rolünü üstlenir. Oyuncunun asıl amacı oyunun dünyasını keşfetmek ve aynı zamanda oyunun hikayesini takip ederken gezegenin tehlikelerinden kurtulmaktır. Subnautica, oyuncunun kaynakları toplamasına, araçları inşa etmesine, üs ve denizaltını geliştirmesine izin veriyor ve gezegenin vahşi yaşamıyla etkileşime girmesini istiyor.

Oyunun çoğunluğu iki keşfedilebilir adayla birlikte su altında kaldı. Oyun ve çevreyi etkileyen bir gündüz ve gece döngüsünün yanı sıra dört farklı zorluk modu vardır: “Hayatta kalma”, oyuncu beslenme, hidrasyon ve oksijen tutmak zorunda kalacak. Açlık ve susuzluğun engellendiği “Özgürlük modu” “Hardcore modu”, Survival ile aynıdır, ancak oyuncu ölürse, oyuncu tekrar diriltilemez Açlık, susuzluk, sağlık ve oksijen özelliklerinin hepsinin engellendiği “Yaratıcı Mod”, tüm ustalık planlarının elde edildiği, zanaat yapmak için hiçbir kaynağa ihtiyaç duyulmadığı ve su altı araçlarının enerjiye ihtiyaç duymadığı bir mod sunar.

Subnautica, insanlığın uzayda gezegenleri kolonileştirmeye başladığı, 22. yüzyılın sonlarında geçmektedir. “Aurora” olarak bilinen trans-gov Alterra tarafından inşa edilen bir gemi, bir Faz kapısı olarak bilinen bir yüksek hızlı uzay seyahat yapısı şekli oluşturmak amacıyla ilk seferinde kontrol edilen alanın dış alanlarına gönderilmiştir. Aurora, yeni, gelişmiş tarayıcıları ve 4546B gezegeninde çökmekte olan Degasi adlı kayıp bir gemiyi bulmak için bu görev için seçildi. Aurora, gezegenin etrafında dolanırken, bilinmeyen bir enerji darbesiyle hasar gördü ve ardından 4546B’ye düştü. Hasar sonrası birkaç can simidi Aurora tarafından serbest bırakıldı, bunlardan biri oyuncuyu kurtardı. Maceranız başlıyor, su altı yaşamda hayatta kalın ve sırları keşfedin. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista SP2 64 BİT
  İşlemci:Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:Intel HD 4600
  Sabit Disk:6 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2014
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 6.9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir