"target="_blank"

Surviving Mars Torrent İndir

 
 Surviving Mars Torrent İndir

Surviving Mars Torrent İndir

Akıllıca inşa edin ve koloninizi bu garip ve tehlikeli gezegende hayatta tutun.
 Çıkış Tarihi: 15 Mart 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 4.67 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  
Surviving Mars Torrent İndir

Surviving Mars, Haemimont Games şirketi tarafından geliştirilip, PARADOX tarafından dağıtılmıştır. Surviving Mars tepeden bakış açısı ile oynanan bilim kurgu, hayatta kalma, simülasyon, inşa etme ve strateji oyunudur. Üstesinden gelmeniz gereken bir çok zorluk olacak. Stratejinizi geliştirin ve uygulayın ve bu sayede gizemlerle dolu bir evrende koloninizin hayatta kalma şansını arttırın. Mars seni bekliyor! İyi eğlenceler. 

Surviving Mars, Marsa koloni kurun ve onu en az kayıpla keşfedin. Kızıl gezegendeki hak iddian geldi ve marsa ilk insan kolonisini kurdun. Bu koloniyi hayatta tutman için sana gerekenler: Araç-gereçler, oksijen, onlarca yıllık eğitim ve kum fırtınaları hakkında bilgi sahibi olanlar. Her ne olursa olsun kolonini hayatta tut, bu yeni yerleşilmiş garip bir gezegende kolay değil. Her kampanya size farklı şeyler sunacak. Mars’ın keşfedilmemiş yüzeylerini keşfedin ve yeni bilimsel bulguları ortaya çıkarın. 

Tavsiye Oyun: Soldiers of the Universe   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  İşlemci: Intel i3
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 1 GB VRAM
  Sabit Disk: 6 GB kullanılabilir alan
Fragman

Surviving Mars Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir