"target="_blank"

SWAT 4 Torrent İndir

 


SWAT 4 Torrent İndir

SWAT 4, Irrational Games adlı şirket tarafından Unreal Engine motoru kullanılarak geliştirilmiştir. 4 Nisan 2006 tarihinde yapım aşaması sonlanmıştır ve piyasaya sürülmüştür. Amerika’nın elit askeri birliğini konu alan birinci kişi gözünden oynanan taktiksel aksiyon ve fps oyunudur. Taktiksel bir ekip oyunu isteyen kişiler için son derece uygundur. Ve biraz da nostalji tabii ki! Hepinize iyi eğlenceler dileriz…

SWAT 4, Her biri birbirinden yetenekli olan elit ve eğitimli askerler sizin emrinizde. Teröre izin vermemek için her şeyi yapmalısınız. Size verilen görevleri yerine getirmek için emrinizdeki polislere stratejik emirler verin. Ekibinizi hazırlayın, tehlikeli suçluları etkisiz hale getirin ve görevinizi başarı ile tamamlayın. Rehineleri sağ bir şekilde kurtarın. Bu oyun sizlere taktiksel bir oynanış sunuyor. Yavaş ve dikkatli hareket etmeli ve sahip olduğunuz bazı ekipmanları kullanarak düşmanlara karşı avantaj sağlamanız gerekmektedir. Kapıların altından içeriyi izleyin, sis bombası kullanın. Suçluları ya etkisiz hale getirin ya da onları kelepçeleyin. Keyifli oyunlar.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 98/ME/2000/XP
  İşlemci:Pentium 4/Athlon 1.5 GHz
  Bellek:256 MB RAM
  Ekran Kartı:64 MB VRAM
  Sabit Disk:4 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 4 Nisan 2006
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Gold Edition
 Boyut: 1.48 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir