"target="_blank"

TEKKEN 7 Torrent İndir

 

TEKKEN 7 Torrent İndir

TEKKEN 7, Bandai Namco tarafından üretilmiş, Denuvo sistemi ile korunan ancak BaldMan tarafından kısa bir süre içerisinde kırılan, Dövüş, aksiyon, anime, arcade ve spor oyunudur. Oyun 2 Haziran 2017 tarihinde satışa sunulup, 7 Haziran 2017’de kırılmıştır. Son derece popüler olan dövüş serisinde oyuncular rakiplerini alt etmelidir. Her karakterin kendine özgün yetenekleri bulunuyor. Bunları öğrenin, kombolarınızı yapın ve rakibinizi dövün! Dövüştüğünüz karakterin özelliklerine odaklanın ve onları engellemeye çalışın. Keyifli oyunlar dileriz. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Tekken 7, 1v1 dövüşlerine odaklanıyor. Oyunda iki mekanizma tanıtıldı. İlki “Rage Art” ve ikincisi “Power Crushdur”. Ocak 2014’te, Tekken serisi yönetmeni ve yapımcı Katsuhiro Harada, PlayStation 4’te serinin devamına olan ilgiyi dile getirdi ve daha sonra PlayStation’ın yeni oyun için birincil gelişme platformu olduğunu söyledi. Tekken 7, Harada tarafından 13 Temmuz 2014’te EVO 2014 sırasında açıklandı. Duyuru başlangıçta planlanmamıştı, ancak o sabah oyunun duyuru fragmanının sızmasının ardından bir yanıt olarak yapıldı. oyun Unreal Engine 4 oyun motoru ile kullanılarak geliştirilmiştir, bu, birden fazla platform için geliştirilmesini sağladı. Tekken oyunları tarihsel olarak oyun salonlarında PlayStation merkezli iken, bu sefer bilgisayara da odaklanıldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Mortal Kombat X


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 2 Haziran 2017
 Tür: Dövüş
 Platform: PC
 Sürüm: CPY / REPACK
 Boyut: 59 / 33 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir