"target="_blank"

The Escapists 2 | Torrent İndir |

 
Dünya’nın en iyi hapishanelerinden gizli bir şekilde kaçın

The Escapists 2 | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 22 Ağustos 2017
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 1.2 GB

 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler 

Hakkında  

The Escapists 2, Bağımsız bir firma olan Team17 Digital tarafından geliştirilen, izometrik bir bakış açısından oynanan, aksiyon, gizlilik, macera, simülasyon ve strateji oyunudur; bu oyun, esasında gizli bir şekilde hapishaneden kaçma oyunudur. 2015 yılında serinin ilk oyununu çıkarmış olan The Escapists, 2 sene sonra, ilk oyununun beğenilmesinin ardından, daha gelişmiş bir oyun sunuyor.

 The Escapists 2, Dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçmak için her şeyi riske at. Birden fazla kata, çatıya, havalandırmaya ve yer altı tüneline sahip en büyük hapishaneleri keşfet. Hapishane kurallarına göre yaşaman, yoklamalara katılman, hapishane işlerini yapman ve katı kuralları takip etmen gerek, üstelik özgürlük planını gizlice yürürlüğe koyarken! Hapishane kaçmak için yapacağın şeyler sayesinde yolun buzlu Tundra Kalesinden çöl gezintilerine ve hatta en son sınıra düşecek!

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Borderlands 2
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8
  İşlemci:Intel Core Duo E6600 @ 2.4GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Intel 4400, GeForce GT 8800, AMD Radeon HD 4650
  Sabit Disk:4 GB kullanılabilir alan
Fragman
The Escapists 2 İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir