"target="_blank"

The Evil Within 1 Torrent İndir

 

The Evil Within 1 Torrent İndir

The Evil Within 1, Yayımcılığını Fallout ve Skyrim serilerinden bildiğimiz Bethesda’nın üstlendiği The Evil Within Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan korku türünde bir video oyunudur. Karmaşık hikayesi ürpertici atmosferi ile The Evil Within sürükleyici oynanışı ile bir korku gerilim oyunudur.Korkunç bir kitlesel cinayet olayını araştırırken, Dedektif Sebastian Castellanos ve ortakları gizemli ve güçlü bir güçle karşılaşırlar.Dost subayların katledilmesini gördükten sonra, Sebastian pusuya düşürülüp bayıltılır ve uyandığında, kendini çirkin bir dünyada bulur; burada, iğrenç yaratıklar ve ölüler bulunuyor. Hayatta kalmalı ve buradan kaçmak için canavarlar ve ölüler ile mücadele etmelisin. Keyifli oyunlar…

The Evil Within 1, Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan; üçüncü kişi gözünden oynanan hayatta kalma ve korku türünde bir video oyunudur. Oyun Resident Evil serisi yaratıcısı, Shinji Mikami tarafından yönetildi ve PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Microsoft Windows için Ekim 2014’te dünya çapında piyasaya sürüldü. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Oyunun ana kahramanı olarak Sebastian Castellanos adlı karakteri canlandırıyoruz. Yaratıklar, ölüler ve son derece geren ortamlarda hayatta kalmaya ve düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz. Bazen, yaratıkları öldürmek en iyi seçenek değildir, gizlilikle ya da kaçarak işi halledin! Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncular, ateşli silahlar ve yakın menzilli aletler ile biçimsiz yaratıklara ve “booslara” karşı savaşacaklardır. Tuzaklardan kaçın ve gizlilikle ilerleyin sizin için en iyi seçenek bu olabilir!

The Evil Within, piyasaya sürüldükten sonra genel olarak olumlu bir resepsiyon aldı; oyuna gelen övgüler genellikle oyunun korku unsurlarına ve atmosferine yönlendirilirken, eleştiriler oyunun hikayesine, karakterlerine ve teknik konulara yönlendirildi. Serinin devam oyunu olarak The Evil Within 2, 13 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Outlast 2


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:64 BİT Windows 7 SP1/Windows 8.1
  İşlemci:i7
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:GTX 460 or equivalent 1 GB
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Ekim 2014
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 33.33 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir