"target="_blank"

The Forest + Türkçe

 
The Forest Torrent İndir

The Forest, Endnight Games Ltd adlı bağımsız bir firma tarafından bilgisayar için geliştirilip, piyasaya sürülmüştür. İlk olarak 30 Mayıs 2014 tarihinde henüz tamamlanmamış bir oyun olarak, erken erişim aşaması ile oyunculara ulaştırıldı. Alınan geri dönüşler ile birlikte oyun yaklaşık dört sene boyunca sıkı bir gelişime tabi tutuldu. 30 Nisan 2018 tarihinde ise oyun tamamlandı ve tam çıkışını gerçekleştirdi. Sitemizde sizlere her zaman bu oyunun en güncel sürümünü sunacağız. İyi eğlenceler diliyoruz!

The Forest Torrent indir

The Forest, Oğlunuz ile birlikte seyehat etmek amacı ile bir uçağa bindiniz, her şey uçağın bilinmeyen nedenlerden – oyunun sonunda uçağın düşme nedenini göreceksiniz – dolayı bilinmeyen bir adaya düşmesine kadar iyiydi. Oğlunuz yamyamlar tarafından kaçırıldı; bazı yolcular kaza anında yaşamını yitirdi, bazıları kaçtı fakat hayatta kalamadılar. Siz, bilinmeyen ve bir o kadar ürkütücü olan bir adada yalnız bir adam olarak hayatta kalacak, bir ev inşa edecek ve gerekli malzemeleri bularak yamyamlara karşı çetin bir savaş vereceksiniz. Amacınız, hayatta kalıp yardım beklemek ve oğlunuzu kurtarmak. Avlanın, su bulun, evinizi inşa edin ve yamyamların soyunu tüketin! Keyifli oyunlar!

Oyun, Eric Leblanc’ın oğlu Timmy ile bir uçakta otururken başlıyor. Uçak oyun içerisinde uçmaya yoğun ormanlık bir yarımadaya çarpmadan önce başlıyor. Eric ve oğlu kazada hayatta kalmayı başardı, ancak Eric bilinçsizce düşmeden önce Timmy’nin kırmızı savaş boyası içindeki bir adam tarafından kaçırılışını çaresizce izledi. Düşen uçaktan canlı olarak uyandıktan sonra, Eric oğlunu aramak için dışarı çıkar.

Kendisini düşmanlar ile dolu vahşi yaşamdan ve yarımada da yaşayan yamyam mutantlardan korumak zorunda kalan Eric, oğlunun nerede olduğunu arar. The Forest, Eric’e yani babaya oğlunu bulmasına yardımcı olacak ipuçlarını verir. Timmy’ye giden ipuçlarının çoğu, yarımadanın altındaki mağaranın içerisinde yer almaktadır.

Eric, vahşi ormanın içerisinde vakit geçirdikten sonra, ekstra uzuvları ve görünümü daha farklı olan mutantlar gibi giderek tuhaf mutasyonlarla karşılaşır.

Bununla birlikte, geliştiriciler, oyuncuların adada var olan yamyam kabilesinin onların düşmanı olup olmadığını sorgulamalarını istedi. Örneğin, yamyamlar oyuncu ile ilk karşılaştırdıklarında oyuncuya saldırıp, saldırmama konusunda tereddüt ederler, bunun yerine oyuncuyu belli bir mesafeden gözlemleyebilir, diğer kabile üyeleri ile iletişim kurmaya çalışabilir ve oyuncunun ana kampı etrafına devriyeler gönderebilir. Savaşta, düzenli olarak birbirlerini yaralanmaya karşı korumaya, meşaleleri çıkarmaya, oynatıcıyı çevrelemeye, örtünün arkasına saklanmaya, yaralı kabile yayamlarını korumaya, mesafelerini korumasına, taktiksel kararlar kullanmasına, bilinmeyen bir bölgeye fazlaca girmemesine ve ara sıra oyuncuyu korkudan savaşa devam etmesini alıkoymaya çalışırlar. Ayrıca ateşten korkarlar ve bazen yakınlarda kamp ateşi veya el feneri varsa oyuncuya yaklaşmaktan kaçınırlar. Belirlenmiş görevler olmamasına rağmen, oyun, oyuncunun eylemleri sonucu şekillenen bir sona sahiptir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7
  İşlemci:Intel Dual-Core 2.4 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8800GT
  Sabit Disk:5 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Mayıs 2014
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: v1.10 (son sürüm)
 Boyut: 1.28 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunun en güncel sürümü budur.
Oyunu Türkçe yapmak için oyun içerisinden> options > gameplay > language kısmına girin ve Türkçe’yi seçin. Keyifli oyunlar…”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir