The Free Ones Torrent İndir

 

The Free Ones Torrent İndir


The Free Ones, Theo’nun baş döndürücü macerasını; birinci şahıs gözünden “the Free Ones”‘ın platformlarında takip edin. Kanyonlarda kancanızı kullanarak sürükleyici ve bir o kadar heyecan dolu maceraya atılın. Farsky Interactive adlı bağımsız bir yapımcı firma tarafından geliştirilip, piyasaya sürülmüştür. 12 Temmuz 2018’de bilgisayar için çıkışını gerçekleştirdi. Oyunculardan “çoğunlukla olumlu” incelemesini almıştır. Oyuncular, oyunun grafiklerini genel anlamda güzel bulmuşlardır. Bunun yanında, ilk başlarda oyun, oynayan kişiye zor gelecektir. Bunun için bol pratik yapılmalı ve ellerinizi alıştırmalısınız. Zaman geçtikçe bulmacaları ve engelleri çok daha rahat bir şekilde geçeceksiniz. Fakat bundan önce bol bol sinirleneceğinizi unutmayın! Tadını çıkartın!

The Free Ones, Tutuklu olan Theo, kendisine ait özgün bir kanca ile köle madenlerinden kaçmayı başarır. Lana ve bir grup mülteciler ile tanıştıktan sonra size adadan kaçma teklifini sunarlar. Siz kabul edersiniz, ama hiçbir şey yol boyunca karşılaşacağınız şey için sizi hazırlayamazdı. Zorlu bir yolculuk sizi bekliyor. Bu oyun sizlere hem zevkli bir parkur deneyimi sunuyor, hem de insanı içine çeken bir hikayeye sahip. Bu macera dolu yolculukta kendinizi unutacak ve oyuna kapılacaksınız.

Kancanızı kullanarak geçilmesi normal bir insana imkansız olan kanyonlardan geçin. İnsan yapımı bir adada geçmektedir. Oyunun geçtiği maden ve kanyon alanları, orijinali ve çeşitliliği yansıtmaktadır. Parkur, platform ve macera türünde bir video oyunudur. Eğer platform türünde oyunları seviyorsanız, bu oyun kesinlikle hoşunuza gidecektir. Tahta yapılar senin en iyi müttefiğin! Etrafın nesneler ile sarılı olduğunda, bu yapıları nasıl avantaja çevireceğini öğren ve bunun üzerinde kendini geliştir. Nehirlerin üstünden süzül ve özgürlüğün tadını, tutsak olmanın ne olduğunu bilen biri olarak çıkar! Oynayacak olanlara şimdiden başarılar dileriz, buna ihtiyacınız olacak! İyi eğlenceler!

Tavsiye Oyun: SEUM: Speedrunners from Hell


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7
 İşlemciIntel Core i5 2.00 GHz
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıRadeon HD6970, Nvidia GT 750
 Sabit Disk8 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 12 Temmuz 2018
 Tür: Parkur
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 6.07 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir