"target="_blank"

The Hong Kong Massacre

 


The Hong Kong Massacre, Malmo, İsveç’te bulunan küçük bir bağımsız stüdyo (VRESKI) tarafından geliştirilip, yayımlandı. Bu oyun VRESKI stüdyosunun geliştirdiği ilk oyundur. Ocak 2019 tarihinde Microsoft Windows ve PlayStation 4 platformlarında piyasaya sürülmüştür. Oyun klasik aksiyon filmlerinden ilham almıştır. John Woo’nun filmleri buna örnektir. Bunun yanında Hotline Miami ve Max Payne oyunlarının yanı sıra iki oyundan daha da etkilenmiştir. Bu oyunlara mekanik anlamda benzemektedir. Tadını çıkartın!

The Hong Kong Massacre Torrent indir

The Hong Kong Massacre, Oyun 1990’lı yıllarda Hong Kong’ta geçmektedir. Oyuncu tepeden bakış açısı ile oynayacak ve eski bir polis dedektifini kontrol edecek. Oyuncunun kontrol edeceği bu karakter, bir çeteye karşı intikam almak için savaş veriyor. Bu çete ana karakterin partnerini öldürmüştü ve şimdi intikam zamanı ana karakterimiz için geldi. Oyun seviye (level) temellidir. Her seviyenin belirli şartları vardır ve oyuncu bunları tamamlayarak seviye atlar. Buna örnek olarak öldürme sayılabilir. Herkese keyifli oyunlar dileriz… 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 64 BIT
 İşlemciBilgi yok
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıBilgi yok
 Sabit Disk6 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 22 Ocak 2019
 Tür: Aksiyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir