"target="_blank"

The Long Dark

 


The Long Dark, Hinterland Studio Inc. adlı Kanada kökenli bir bağımsız firme tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Uzun bir süre erken erişim aşamasında kalmıştır ve oyunculardan alınan geri bildirimler sonucu oyun geliştirilip, sitemizde sunduğumuz son halini almıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan doğaya karşı hayatta kalmaya çalıştığınız macera ve aksiyon oyunudur. Muhteşem bir atmosfere sahiptir. 22 Eylül 2014 tarihinde erken erişimde olarak piyasaya sürülmüştür. 1 Ağustos 2017 tarihinde ise bilgisayar için tam çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz… 

The Long Dark Torrent indir

The Long Dark, Açık dünya ortamında geçen ve birinci şahıs bakış açısıyla oynayan bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, oyunun küresel bir felaketten sonra oluşan bir dünyada (jeomanyetik bir fırtına) hayatta kalmak için doğaya karşı mücadele eden bir pilotun rolünü üstlendiği dondurucu olan Kanadalı vahşi doğada gerçekleşir. Oyun, geliştiriciler tarafından “vücut ısısını, kalori alımını, açlığı / susuzluğu , yorgunluğu, rüzgar, yaban hayatı ve diğer çevresel faktörleri barındıran bir hayatta kalma simülasyonu” olarak nitelendiriliyor. Detaylı ve gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi sunmaktadır. Oyuncu için mevcut modlar,” Hikaye modu “ve”Hayatta kalma modu”. Oyunun alfa sürümünde, oyuncu altı bölgeden birinde doğa seçimi olan Sandbox (Survival) moduna erişebildi: “Gizemli Göl”, “kızı Yolu”, “Hoş Vadi”, “Forlorn Muskeg”, ” İssızlık Noktası “ve” Timberwolf Mountain “, hepsi geçiş bölgeleriyle birbirine bağlantısı.

The Long Dark’ta amaç, oyuncunun dünya içinde bulabilecekleri kaynakları toplayarak ve kullanarak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Toplanabilen şeyler: Gıda, su, yakacak odun, ilaç ve silah, balta, bıçak ve diğer öğeleri bir dizi gibi araçlar gibi eşyaları içermektedir. Yaban hayatı da mevcuttur, yiyecek için avlanan edilebilir geyik gibi, ve kurtlar ve onlar dışında girişim olarak oyuncu için sürekli bir tehdit olan ayılar vardır. Tüm öğeler ve yaban hayatı her yeni oyun için rastgele ortaya çıkar, bu yüzden oyuncu için iki oyun birbirine benzemez. Araçlar ve öğeler zamanla bozulur ve oyuncuyu durumlarına ve nihai onarım ihtiyacına ilişkin dikkatli kararlar vermeye zorlar. Sıcaklık ve pişirme için birincil bileşen olan ateş gereklidir. Oyuncu hayatta kalmak için düzenli olarak ahşap ve yakıt için etrafı gezmeli ve gerekli malzemeleri bulmalıdır. Oyuncu ayrıca gıda zehirlenmesi ve hastalıktan hasta olabilir. Uzun Karanlık, oyunun temel bir parçası olan tam bir Gündüz / Gece döngüsünü simüle eder. Oyun ayrıca, her Oyun sırasında her ikisi de rastgele olan sıcaklık ve windchill’i simüle eder ve oyuncuyu soğuğa maruz kalmaktan ölümü önlemek için her zaman hava durumunu dikkatle izlemeye teşvik eder. Başlangıçta oyun çeşitli deneyim modları özelliği yoktu, ama daha sonraları oyuncuların talebiyle yapımcı firma olan Hinterland bu talepleri karşılamak için bir dizi deneyim modları eklendi ve dördüncü modu daha sonra ekledi. The Long Dark‘da ki en kolay mod, “Pilgrim”, daha çok keşif deneyimi arayan oyuncular içindir; “Voyageur” bir orta zorlukta olan, keşif ve hayatta kalma konusunda en iyi deneyimi sunar, “Stalker” daha sert bir hayatta kalma deneyimi sunar ve “Interloper”, cezalandırıcı, zor bir deneyim arayan oyuncular içindir. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP
  İşlemci:Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:Intel 4xxx 512MB VRAM
  Sabit Disk:1 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Ağustos 2017
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Redux / Plaza
 Boyut: 6.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir