"target="_blank"

The Sims 3

 


The Sims 3, Maxis tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayımlandı. Hayat simülasyonu türünde özgün bir seri olan The Sims serisindeki üçüncü ana oyundur. The Sims 2’nin devam oyunudur. Kasım 2006 tarihinde PlayStation 3 ve Wii platformları için geliştirildiği duyuruldu. Daha sonraları OS X ve Microsoft Windows platformları için duyurulmuştur. İlk olarak 2 Haziran 2009 tarihinde OS X ve Microsoft Windows platformlarında aynı anda piyasaya sürüldü. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

The Sims 3 Torrent indir

The Sims 3 ticari bir başarı oldu ve geliştirici şirkete büyük paralar kazandırdı. Piyasaya sürüldükten bir hafta sonra 1.4 milyon kopya satmıştır. Eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar aldı. Metacritic web sitesinin verilerine göre 100 puan üzerinden 86 puan almıştır. 2009 tarihinde piyasaya sürüldükten sonra dünya çapında on milyondan fazla kopya sattı. Bu da oyunu dünya çapında en çok satan oyunlardan birisi haline getirdi. Oyun yaşlı-genç demeden, her türlü insana hitap eder. Ve bundan dolayı popülerlik kazanmıştır. Rahatlatıcı bir havası vardır. Serinin devam oyunu olan The Sims 4 Torrent olarak sitemizde bulunmaktadır. Bu oyun ile benzerdir ve eksik yanlar 4. oyunda giderilmiştir. Eğer sisteminiz yeterliyse 4. oyunu da tavsiye ederiz. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: Parkitect


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP (Service Pack 2) veya Windows Vista (Service Pack 1)
 İşlemci2.0 GHz P4
 Bellek(XP) 1 GB; (Vista) 1.5 GB
 Ekran Kartı128 MB
 Sabit Disk6.5 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 2 Haziran 2009
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 5.56 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“eğer oyunda herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, crackfixi indirip kurunuz.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir