"target="_blank"

The Sims 4 Torrent İndir

 


The Sims 4 Torrent İndir

The Sims 4, Yaşam simülasyonu olan video oyun serisi The Sims’in dördüncü büyük oyunudur. Maxis tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, ilk olarak 6 Mayıs 2013 tarihinde açıklandı ve 2 Eylül 2014’te Microsoft Windows için Kuzey Amerika’da çıkış yaptı. Oyunun Mac uyumlu bir sürümü 17 Şubat 2015 tarihinde dijital olarak indirilebiliyordu. Sims 4, iki yılda tüm formatlardaki grafikleri ilk kez toplayan ilk PC oyunudur. Oyun, yayınlanmasından bu yana karışık eleştiriler aldı, eleştirilerin çoğunluğu içerik eksikliğine yöneliktir. Keyifli oyunlar!

The Sims 4, Tepeden bakış açısı ile oynadığınız insanları detaylı bir şekilde yönetme oyunudur. Sims’inizin görünüşünü özelliklerini ve yeteneklerini belirleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak yönettiğiniz bu insanlara muhteşem bir ev yapın. Diğer simlerle ilişki kurun The Sims 4’de siminizin kaderini siz belirleyeceksiniz.

Piyasaya sunulmasından bu yana, 2014 ve 2015 yıllarının en çok satan bilgisayar oyunu oldu. Electronic Arts bugüne kadar altı genişleme paketi piyasaya sürdü. En yenileri, 16 Kasım 2018’de yayımlanan Get Famous’dir. Ayrıca, oyuncuların karakterlerinin çocuklarını ve gençlerini hayata geçirdikleri gibi şekillendirmelerini sağlayan Ebeveynlik de dahil olmak üzere birçok “oyun paketi” yayınlandı.

Sims 4 serinin önceki oyunlarına benzer bir yaşam simülasyonu oyunudur. Oyuncular, bir Sim karakteri yaratır ve oyunun oynama şeklini değiştiren farklı kişilikleri keşfetmek için hayatlarını kontrol eder. Sims, bir görev yaparken konuşma gibi çoklu görevleri yapabilir. Sims’in ruh halleri de oyunu değiştiriyor. Örneğin, bir Sim kızgın veya tamamen heyecanlıyken bir görev yapabilir.

Önceki Sims oyunlarına benzer şekilde, oyuncu tarafından yaratılan zorluklar boldur. En yaygın olanlardan biri, oyuncuların tek bir Sim oluşturdukları ve aile çizgisini on nesiller boyunca sürdürebildikleri Miras mücadelesidir.

Oyuncular ayrıca karın, göğüs, bacaklar, kollar ve ayaklar dahil olmak üzere herhangi bir vücut parçasını doğrudan kontrol edebilir. Önceki Sims oyunlarında, bir Sims gövdesi üzerinde sadece zindelik ve şişmanlığı kontrol edebiliyordu. Bununla birlikte, fitness ve şişmanlık seviyeleri, önceki oyunlarda olduğu gibi The Sims 4’te hala ayarlanabilir. Temel oyun hem erkekler hem de kadınlar için 40’ın üzerinde saç modeli ile geliyor. Bir saç modelinin on sekiz renk seçeneği vardır. Sims’in hazır tasarımlarından seçmeler, vücut şekli ve etnik kökene göre değişen seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/VİSTA/7/8/10
  İşlemci:1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 6600 128 MB VRAM
  Sabit Disk:14 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 18 Aralık 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 16.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir