"target="_blank"

The Swapper Torrent İndir

 

The Swapper Torrent İndir

The Swapper, Bağımsız bir firma tarafından geliştirilen, düşük boyutlu, bilim kurgu, bulmaca ve platform oyunudur. Uzayın atmosferini, iliklerinize kadar hissedin. The Swapper, Biri aklını senin yaptığından daha iyi bilseydi ne olurdu? Swapper, ödüllü, hikayeye dayalı, bulmaca oyun alanının en iyilerindendir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Swapper, İzole edilmiş ve atmosferik bir bilim kurgu dünyasında yer alır. Oyuncular, çevrenin zorluklarının üstesinden gelmek için kendilerinin tüm bilincini yeni bedenlere dönüştüren kendi kendilerine klonlar oluşturmalarını sağlayan deneysel bir cihaz kullanır. Klonlar ile birlikte ilerlemenizi sürdürün. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

The Swapper, Microsoft Windows, Mac OS X ve Linux platformları için piyasaya sürülmüş bulmaca, platform türünde bir video oyunudur. Finlandiya’nın Helsinki kentinde bulunan küçük bir bağımsız şirket olan Facepalm Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Curve Studios daha sonra 2014 yılında oyunu Sony ve Nintendo platformlarına taşıdı. Bu bilim kurgu temalı oyunda, oyuncu terk edilmiş bir araştırma istasyonunda mahsur kalan bir kadın çöpçüyü kontrol eder ve kendisinin klonları yaratmasına ve bilincini bu klonlar arasında değiştirmesine izin veren garip bir cihaz keşfeder. Oyuncu, çeşitli bulmacaları çözmek ve istasyonun araştırmacılarının kaderi hakkında bilgi edinmek için bu yeteneği kullanır. Swapper, oyunun görsel stilini ve atmosferini, bulmacaların kalitesini ve oyunun zaten iyi kurulmuş oyun mekaniği üzerinde yenilik yapma yeteneğini öven yorumlar ile 30 Mayıs 2013’te eleştirel beğeni topladı. Keyifli oyunlar!

Tavsiye Oyun: Inside Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP SP3
  İşlemci:Çift Çekirdek CPU (2.2+ GHz)
  Bellek:1 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce 8800 / Radeon® HD4800 serisi, 512 MB
  Sabit Disk:1 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Mayıs 2013
 Tür: Platform
 Platform: PC
 Sürüm: Faniso
 Boyut: 781 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir