"target="_blank"

The Universim Torrent İndir

 

The Universim


The Universim Torrent İndir

The Universim, Crytivo adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Yönetim, inşa etme, simülasyon ve “tanrı oyunu” kategorisinde yer almaktadır. Gezegeninize atlayın ve istediğiniz şekilde yönetin! “Bir Tanrı olmak ister misiniz?” Senin zamanın geldi. Hayatın engelleri aracılığıyla yeni bir uygarlığa rehberlik edin. Basit bir şekilde başlayın ve sizin sayenizde gelişen ve evrimleşen bir dünyayı gözlemleyin. 28 Ağustos 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

The Universim, Kararlarına etki edin ve size inanmayanları Tanrı kabiliyetleri ile cezalandırın! Nesneler ile etkileşime geçin, doğal afetler gerçekleştirin. Bu senin dünyan, ve hiçbir şey seni eğlenmekten alıkoyamaz! Doğa her zaman bildiğiniz doğa gibi. Bu oyunda, doğa her zamanki gibi çok güzel ve öngörülemez. Seçtiğiniz her gezegende farklı doğa tipi ile karşılaşacaksınız, ve bu mekanik size birçok sürpriz yapacak! Eğlenin, yaratın, yıkın ve cezalandırın! Bu oyun şu anda erken erişimdedir ve geliştirilmeye devam etmektedir. Herhangi bir hata ile karşılaşırsanız, bu gelecek yamalar ile büyük ihtimal ile düzeltilecektir. Yeni sürümleri sizlere sunmaya çalışacağız.


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemci2.6 Ghz – 4 çekirdek
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıGTX 780 | RX 290
 Sabit Disk2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Ağustos 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Erken Erişim
 Boyut: 621 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir