The Walking Dead: Survival Instinct Torrent İndir

 


The Walking Dead: Survival Instinct (Türkçesi: Yürüyen Ölüler: Hayatta Kalma İçgüdüsü), Terminal Reality tarafından geliştirilip, Activision şirketi tarafından yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, (post apocalyptic) kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir aksiyon-korku, macera türünde bir video oyunudur. Dünyayı, zombiler ele geçirmiştir ve sizlerde bu zombileri yok etmek zorundasınız. Hayatta kalmalı ve bu macerada ilerlemelisiniz. Popüler Amerikan dizisi The Walking Dead karakterlerini içerisinde barındırmaktadır. Telltale Games oyunlarından esinlenmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

The Walking Dead: Survival Instinct, Oyun, TWD dizisinin başlangıç öncesini anlatmaktadır; Amerika’nın Georgia eyaletinde Daryl ve Merle Dixon’ın zombilerin ilk ortaya çıkışı sırasındaki Atlanta’ya olan yolculuklarına odaklanıyor. Oyun eleştirmenler tarafından yerden yere vuruldu. Grafikleri, kontrolleri ve başlangıcı nedeni ile eleştiriler aldı. Oyuncu, aylaklar (zombiler) ile hem savaşabilen hem de onları atlatarak ilerleyebilen Daryl Dixon karakterinin rolünü üstlenecek. Bu yolculuğunda, Daryl diğer hayatta kalanlar ile karşılaşacak, bu kişiler Daryl’e yardım da edebilirler, onu terk de edebilirler. Cephaneyi, yakıtı ve gıdayı dikkatlice kullanın ve grubunuza kaç kişi alacağınızı ya da kimi alacağınızı çok stratejik bir şekilde seçin. Sahip olduğu küçük kamyonu, bir jip ile değiştirebilir. Eğer The Walking Dead evreninden, zombili dünyadan hoşlanıyorsanız bu oyun sizler için güzel bir seçim olacaktır. Çıktığı yıllar güzel bir oyundu, şu anlarda eski ancak hikayesi nedeniyle zevkle oynanabilir. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: State of Decay 2


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWin XP 32 ve diğer sürümler
 İşlemciCeleron E1500 Dual-Core 2.2GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GT 330 ya da Radeon HD 6530D(+256MB video belleği)
 Sabit Disk5 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 19 Mart 2013
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 8.34 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir