"target="_blank"

The Witcher 3 GOTY

 

The Witcher 3: Wild Hunt, Polonya kökenli şirket CD Projekt tarafından geliştirilen ve yayınlanan; 2015 yılında çıkış yapmış, üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Büyük bir açık dünyası vardır ve etkileşimi boldur. Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazılan fantezi roman serisi Witcher dayanmaktadır. 2011 yılında çıkış yapmış olan The Witcher 2: Assassins of Kings’in devamıdır. Üçüncü şahıs bakış açısıyla açık bir dünyada oynanan oyuncular, Wild Hunt’tan kaçan kayıp evlatlık kızını arayan, witcher olarak bilinen bir canavar avcısı olan Rivia’nın kahramanı Geralt’ı kontrol ediyorlar. Oyuncular, silah ve büyü ile oyunun birçok tehlikeli savaşında oyuncu olmayan karakterler ile etkileşime girecekler. Geralt’ın yeteneklerini artırmak ve ekipman satın almak için kullanılan deneyim puanları ve altınları elde etmek için ana hikayeyi ve yan görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunun, oyuncunun seçimine bağlı birkaç sonu bulunmaktadır. Keyifli oyunlar!

The Witcher 3 Torrent indir

The Witcher 3 oyununun geliştirilmesi 2011 yılında başladı ve üç buçuk yıl sürdü. Ses kaydı iki buçuk yıl sürdü. Oyunun hikayesinin yazımı, sadeleştirmeyi önlemek, özgünlük kazandırmak ve Sapkowski’nin romanlarını yansıtmak için kasıtlı bir girişim ile ahlaki belirsizlik gibi gerçekçi yönlerle dolduruldu. Polonya, Amsterdam ve İskandinavya ile oyun genel olarak Avrupa’yı yansıtmaktadır. Bu şehirler oyunun dünyasının temelini oluşturdu. REDengine 3 oyun motoru, geliştiricinin oyunun açık dünyasından ödün vermeden karmaşık bir hikaye yaratmasını sağladı. Müzik Marcin Przybyłowicz tarafından bestelendi ve Brandenburg Eyalet Orkestrası tarafından kaydedildi. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

The Witcher 3: Wild Hunt, 19 Mayıs 2015’te Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, oynanış mekanikleri, hikaye anlatımı, dünya tasarımı, dövüş ve görseller nedeni ile övgülerle birlikte eleştirisel beğeni topladı, bununla birlikte daha sonradan oyuna getirilen güncellemeler ile eklenen özellikler teknik bir sıkıntı oluşturdu, bu küçük bir eleştiri aldı. Sayısız “Game of the Year – Yılın Oyunu” ödülü aldı ve tüm zamanların en büyük video oyunlarından biri olarak nitelendirildi. Oyun aynı zamanda Mart 2016 tarihine kadar yaklaşık on milyon kopya satarak ticari bir başarı oldu. Oyunun iki genişleme paketi Hearts of Stone ve Blood and Wine eleştirisel beğeni topladı. Ana oyun, genişleme paketleri ve tüm indirilebilir içerikleri ile Ağustos 2016 yılında “Game of the Year Edition” olarak yayınlandı. Sitemizde sizlere sunduğumuz sürüm budur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Skyrim 5 Special Edition


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
  İşlemci:Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
  Sabit Disk:35 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2016
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 37 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir