"target="_blank"

theHunter: Call of the Wild Torrent İndir

 

theHunter: Call of the Wild Torrent İndir

theHunter: The Wild of Call, Avlanma heyecanını olabildiğince gerçekçi bir şekilde deneyimlemenizi sağlayan bir bilgisayar ve konsol oyunudur. Serinin önceki Hunter Classic’in aksine TheHunter COTW, ek paketler tarafından uzatılabilecek bir defalık bir satın almadır. Halen, oynamak için 2 Yedek (DLC avlanma alanı dahil değil) arasında bir seçenek bulunmaktadır: Kuzey Amerika Pasifik Kuzeybatısı’na dayanan bir model olan Layton Lake District ve Alman tarım alanlarına dayanan bir alan olan Hirschfelden Av Koruma Alanı. Siberian Tay’ya dayanan Medved-Taiga Milli Parkı, isteğe bağlı bir ek paket olarak satın alınabilir. 16 Şubat 2017 tarihinde bilgisayar için olan çıkışını gerçekleştirmiştir. Keyifli oyunlar!

Oyunun şu anki versiyonunda, Whitetail Deer, Roosevelt Elk ve Fallow Deer gibi geyik ırklarının yanı sıra avcıları da içeren, avlanabilecek 15 (Medved-Taiga Ulusal Parkı ve Vurhonga Savanna Reserve ile 25) hayvan bulunmaktadır. Kara Ayı veya Çakal gibi. Farklı kalibre tüfekler, av tüfeği, tabanca ve fiyonk dahil avcılıkta çok çeşitli silahlar kullanılabilir. Böyle geniş bir seçimle, avcı mümkün olan en yüksek puanı alabilmek için avlanan hayvana göre silahını dikkatlice seçmek zorundadır. Çekim tek olasılık değil; İstekli avcı, sağlanan kamerayı kullanarak görkemli yaratıkların fotoğraflarını da çekebilir.

Avlanacak mevcut alanların her birinin kendi ayrı bölgeleri, farklı işaret noktaları ve ilgi noktaları vardır. Bu geniş arazi aralıkları, kendiniz veya çok oyunculu 8 oyuncudan oluşan bir ekibin parçası olarak eşit olarak keşfedilebilir ve avlanabilir. Çok oyunculu oyunlarda, avcılığın sosyal yönünü daha da arttırmak için oturum çapında yarışmalar başlatılabilir.

Oyun, oyuncunun başladığı veya kazandığı silahlarla hayvanları takip etmeye, avlamaya ve toplamaya odaklanıyor. Çok oyunculu mod, diğer avcılar ile iletişim kurmak ve koordineli bir şekilde hareket etmek için oyun içi bir sohbet ekleyerek oyuna sosyal bir boyut kazandırıyor. Hayvanlar mevcut oyunda zamanı da gösteren oyundaki GPS cihazı kullanılarak izlenebilir. Hayvanlar ayak izleri, sarkmalar, sesli aramalar ve yeme veya içme ve yatak alanları gibi diğer “ihtiyaç bölgeleri” ile izlenebilir. Gece avı da oyun içi mümkündür ve bazı türlerin etkili bir şekilde avlanması için gereklidir.

Oyuncular bir hayvanı takip ederken doğal bitki örtüsünü görsel örtü olarak kullanabilir, ancak dikkat ediniz, çimlerin üzerinde yürümek, oyuncunun açık alanlardaki çimlerde yürüdüğünden daha fazla ses çıkarır. Ayrıca, avcılar rüzgar yönü ve hızının farkında olmalıdır. Hayvan türlerinin çoğu keskin bir koku alma duyusuna sahiptir; bu, deneyimli bir avcıya bile bu hayvanlara yaklaşılmasını zorlaştırabilir. Oyuncular, oyun içi bir nesne olan “Scent Eliminator” satın alarak bu sorunu çözebilirler. 

theHunter: Call of the Wild, Görsel açıdan nefes kesici, teknik açıdan çığır açan, geniş ve açık dünyada avın heyecanını yaşayın. İsterseniz kendiniz tek oyuncu olarak oyuna katılın. Dilerseniz av deneyiminizi arkadaşlarınızla paylaşın ve övünme hakkı kazanın. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:64bit WİN 7
  İşlemci:Intel i3-4170
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Şubat 2017
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex – 2019 Edition
 Boyut: 11.35 – 23 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“son sürüm 23 gbdır ve çıkmış tüm ek paketleri, güncellemeleri ve içerikleri kapsamaktadır.
en iyi oyun deneyimi için son sürümü tavsiye ediyoruz.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir