"target="_blank"

Thief Torrent İndir

 


Thief Torrent İndir

Thief (Türkçesi: Hırsız) Yayımcılığını Square Enix’in üstlendiği Thief gizlilik,aksiyon,macera ve hırsızlık oyunudur.Garrett Usta hırsız yeteneklerini kullanarak şehre adımını atıyor. Hiçbir şeyin güvenli olmadığını onlara kanıtlamak için şehir sakinlerinin en değerli eşyalarını araklayın. Thief‘de Güvenebileceğiniz tek şey yetenekleriniz. Keyifli oyunlar.

Oyun, Victorian, Gothic ve Steampunk estetiğinden ilham alan karanlık bir fantastik dünya olan “The City”‘de geçiyor. Oyuncular, zenginlerden çalmaya odaklanan çeşitli görevlere giren usta bir hırsız olan Garrett’i kontrol ediyor. Oyuncular kendilerine verilen görevlere farklı şekillerde yaklaşabilir. Oyuncular, öldürerek ya da direkt olarak hedeflere gizlice ilerleme seçeneklerine sahiptir. Oyuncular, bir göreve giderken birkaç yolu kullanabilirler.

Piyasaya sürüldükten sonra oyun “karışık” bir inceleme aldı, eleştirmenler tekrar oynanabilme ve gizli oyun yönünü övdüler ancak harita düzenini ve hikayesini eleştirdiler. Oyuncular, zenginlerden çalmaya odaklanan bir dizi göreve yaklaşırken usta bir hırsız olan Garrett’i kontrol eder. Serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncular zorlukların üstesinden gelmek için gizlilikten yararlanırken, şiddet en son çare olarak kullanılmalıdır.

Oyuncular çeşitli avantajlar sağlayan bir “Odak” moduna girebilirler. Odak ayrıca zamanı yavaşlatabilir, böylece Garrett yankesici kullanırken daha etkili çalabilir. Garrett ayrıca düşmanları zorlamak veya zayıflatıcı saldırılar yapmak için Focus’u kullanabilir. Oyun boyunca bu özellik daha da yükseltilebilir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista
  İşlemci:Çift veya Dört çekirdek
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon 4800 series / Nvidia GTS 250
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2014
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 23.69 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir