"target="_blank"

This War of Mine Torrent İndir

 


This War of Mine Torrent İndir

This War of Mine, 11 bit studios adlı bağımsız bir yapımcı firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. İzometrik bakış açısından oynanan, strateji, simülasyon, macera ve hayatta kalma oyunudur. Bu oyun, savaşın siviller gözünden canlandırılması ve savaşın, sivil kişiler için ne kadar tehlikeli ve acımasız olduğunu göstermek için geliştirilmiştir. 14 Kasım 2014 tarihinde geliştirme süreci tamamlanmış olup, Android, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese keyifli oyunlar dilerim.

This War of Mine, Yemek, ilaç ve malzeme bulmak zorundasınız. Evinizi güvenli tutun ve dostlarınız ile birlikte hayatta kalmak için her şeyi yapın. Başka yerlere mecburen yağmaya gidin, gizlice ya da direkt olarak öldürerek evleri-mekanları düşmandan temizleyin ve onların eşyalarını-yiyeceklerini yağmalayın. Hayatta kalmanın gerektirdiği her şeyi yapın. Kuşatma altında olan bir şehirden kaçmaya ve kurtulmaya çalışan bir grup sivil kişileri yönetiyorsunuz. Her birisinin hikayeleri, becerileri ve arzuları farklı. Oyunun sitemizdeki sürümü en güncel sürümdür. Herkese iyi eğlenceler!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP SP3
  İşlemci:Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
  Sabit Disk:Bilgi yok
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Kasım 2014
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

(Oyunun son sürümüdür, Father’s Promise dahil diğer tüm dlcleri kapsamaktadır.)

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir