"target="_blank"

To the Moon Torrent İndir

 


To the Moon Torrent İndir

To the Moon, Bağımsız bir firma olan Freebird Games tarafından geliştirilip, yine aynı firma tarafından dağıtılmıştır. İzometrik bakış açısından oynanan, 2D piksel grafiklere sahip, düşük boyutlu, zengin hikâyeye sahip, macera ve rol yapma oyunudur. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Herkese iyi eğlenceler!

To the Moon, Rosalene ve Dr. Watts’ın tuhaf işleri var: İnsanlara baştan başlamak için bir şans daha veriyorlar … ancak bu olay sadece hastalarının kafalarında gerçekleşiyor!To the Moon’da Ameliyatın ciddiyeti nedeniyle, yeni yaşam, hastaların son nefesini çekmeden önce hatırladığı son şey olur. Böylece operasyon, ölen insanların yapmak istedikleri ancak yapamadıkları şeyleri, onların kafalarında gerçekleştir.

To the Moon, Dragon Quest veya Final Fantasy tarzında 16-bit 2D rol yapma oyunları oluşturmak için kullanılan RPG Maker XP motoru ile inşa edilmiştir. Bununla birlikte, tipik bir RPG’nin aksine, oyunun savaş sistemi (başlangıcına yakın şaka savaşı dışında), envanter sistemi ya da parti sistemi yoktur. Oyunun odak noktası, daha hikaye odaklı bir oyun olmak, bulmaca çözmek ve konunun (Johnny’nin) hayatından gelen bilgileri yorumlama ve anılarına daha derinlemesine ulaşmanın yollarını bulmaktır. Sıradan bir rol yapma oyunu değildir ve hikayesi derindir.

Oyun, öncelikle Johnny’nin anılarını keşfetmek, önemli nesneleri bulmak ve hafızayı güçlendirmek ve bunlardan enerji toplamak için Johnny’nin yaşından başlayarak çocukluğuna kadar uzanan daha uzak bir kişiye bağlanmakla ilgilidir. Bazen, oyuncu belli bir hafızadan yeterince enerji toplayamazsa veya bir başkasına nasıl devam edeceğini bilmiyorsa, Johnny’nin evini ve çevresini belirli ipuçları için araştırmak zorunda kalacaktır. Oyuncu, devam etmek için karakterin anılarını etrafta bulmak ve onları izlemek zorundadır. Keyifli oyunlar…

Eşyaların hepsi toplandıktan ve oyuncu tüm hatıraları gördükten sonra, aralarında serbestçe hareket etmek için iki farklı hatıradaki nesneleri birleştirebilirler. Sigmund Corp., yapay hatıralar yaratabilen bir teknoloji kullanıyor. Bunu, ölüm yataklarında bulunan insanlara “dilek yerine getirme” hizmeti olarak sunuyorlar. Bu yapay hatıralar hastanın gerçek hatıraları ile çakıştığından, bu işlem sadece fazla zamanı kalmayan insanlarda yapılması yasaldır.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10
  İşlemci:Intel Pentium III 800 MHz
  Bellek:512 MB RAM
  Ekran Kartı:1024×768 uyumlu
  Sabit Disk:100 MB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Kasım 2011
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.05 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir