"target="_blank"

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | Torrent İndir |

 
Ubisoft’un en büyük aksiyon-macera açık dünyasında seyahat et.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 7 Mart 2017
 Tür: TPS
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 69 GB

 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler 

Hakkında  
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, 7 Mart 2017 tarihinde çıkış yaptı ancak, denuvo kullanamsından ötürü 5 Ağustos 2017 tarihinde kırıldı. Üçüncü şahıs gözünden oynanan, açık dünya, aksiyon, taktik, tps, macera ve bir bakımdan strateji oyunudur.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, İster arkadaşınız ile takım kurup, açık dünyada muazzam bir deneyim yaşayın; isterseniz tek oyunculu modda zorlayıcı misyonları tamamlayın.
KARTELİ DEVİR 

Çok uzak olmayan bir gelecekte, Bolivya uyuşturucu karteli Santa Blanca’nın adaletsiz ve şiddet dolu egemenliğine giriyor. Kartelin amacı, tarihin en büyük Narko-Devletini kurmak.

BİR GHOST OL

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Kendi Ghost‘unu yarat ve tümüyle kişiselleştirerek silah ve ekipman ile donat. Oyun tarzı konusunda mutlak serbesliğe sahipsin. Ekibinin başına geç ve Kartel’i yok et, ister tek başına istersen üçe kadar arkadaşınla birlikte.

BOLİVYA’YI KEŞFET

Ubisoft’un en büyük aksiyon-macera açık dünyasında seyahat et. Wildlands‘in muhteşem ve farklı manzaralarını yolda, arazide, havada, karada, ve denizde 60’ın üzerinde farklı araç ile keşfet.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Prey
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  İşlemci:Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan
Fragman
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir