"target="_blank"

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 Torrent İndir

 

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 Torrent İndir

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Ubisoft adlı şirket tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Xbox 360, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için geliştirilip, 16 Nisan 2008 tarihinde satışa sunulmuştur. Birinci kişi gözünden oynanan taktiksel aksiyon ve fps oyunudur. Oyun eski olmasına rağmen o zamanın koşullarına göre gayet güzel üretilmiş. Herkese iyi eğlenceler!

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Amerika’nın en güzel kentini, başından sonuna kadar teröristler ile dolmuş bu şehri kurtarmak için son şansınız. Bunu başarmak için emrinizdeki askerleri iyi kullanın. Strateji geliştirip askerleriniz ile teröristleri etkisiz hale getirin. Taktikler kullanın. Gelişmiş yapay zekaya karşı çetin bir savaş vereceksiniz. Sizi zorlayabilecek olan bu yapay zeka karşısında düzgün kararlar verip, ona göre hareket etmelisiniz. Keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler
Hakkında
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/Vista
  İşlemci:3 GHz Pentium 4 / AMD Athlon 3000
  Bellek:1 GB  RAM
  Ekran Kartı:128 MB VRAM
  Sabit Disk:7 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Nisan 2008
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 4.86 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir