"target="_blank"

Total War: Attila Torrent İndir

 
Total War: Attila Torrent İndir

Total War: Attila Torrent İndir

Kara, deniz ve kuşatma savaşları için taktikler geliştirin
 Çıkış Tarihi: 17 Şubat 2015
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Repack
 Boyut: 9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 

Hakkında  
Total War: Attila Torrent İndir

Total War Attila, Sıra tabanlı, harita üzerinden oynanan ve serisini sürekli güncel tutan Total War serisinin 2015 yılında çıkmış, Türk hükümdar Attila‘nın dönemini yani 5. Yüzyılı hedef alan strateji oyunudur. Denuvo tarafından korunuyordu fakat CPY tarafından kırıldı; siteye eklediğim sürüm REPACK’ındır ve bundan dolayı boyutu düşüktür: oyunu direkt olarak etkileyen içeriklere ellenmemiştir ve bu sürüm içinde daha önce çıkmış tüm DLC’leri barındırmaktadır. Bizzat oyunun bu sürümünü denedim, sorunsuz çalışıyor. Ayrıca oyunun optimizasyonu kötü olduğundan dolayı kasmalar normaldir, rahat oynayabilmek için güncel bir sistem gerekiyor. İyi eğlenceler!

Total War Attila, 5. Yüzyıl! Attila doğuyor ve Hunların hükümdarı oluyor, Avrupa devletlerinin üzerine yürüyor ve ölene kadar da bu mücadele devam ediyor. Oyun böyle bir tarihte geçiyor, isterseniz ikiye ayrılmış Roma devletlerinden Batı Romayı, isterseniz Bizans olarak bilinen Doğu Romayı oynayın ve Hun akınlarına karşı birleşerek onları durdurmaya çalışın. İsterseniz Hunları seçin ve Avrupa devletlerine nefes aldırmayın. Fakat kimi seçerseniz seçin büyük bir mücadelenin içinde olacaksınız; en akıllıca hareket biraz defansif durup binalara yatırım yapmak ve diplomasiyi iyi kullanmak. Kara, deniz ve kuşatma savaşlarının her biri için yeni stratejiler geliştirin, uygulayın. 

Tavsiye Oyun: Sid Meier’s Civilization V   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows Vista
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 3 GHz
  Bellek:3 GB RAM
  Ekran Kartı:512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT
  Sabit Disk:35 GB kullanılabilir alan
Fragman

Total War: Attila Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir