"target="_blank"

Total War: ROME 2 Torrent İndir

 


Total War: ROME 2 Torrent İndir

Total War: ROME 2, CREATIVE ASSEMBLY adlı şirket tarafından geliştirilip, SEGA tarafından yayınlanmıştır. Tepeden bakış açısıyla oynanan sıra tabanlı popüler strateji oyunudur. Ekonomi, askeri ve diplomasi ile ülkenizi yönetin. Ordular ve deniz kuvvetleri, kampanya haritasında değişken duruşlara sahiptir. Duruşlar, dönüş başına toplam hareket noktaları veya tuzak kurmak için tuzak kurma yeteneği gibi faktörleri belirler. “Forced March” duruşu bir ordunun, harita üzerinde daha çok yol almasına izin verir, ancak bu ordudaki askerleri yorar, savaş yeteneklerini azaltır ve pusuya açık kalmasını sağlar; harita üzerinde ordunun durabileceği bir başka pozisyon olan “Savunma Duruşu”, kazık veya tekrarlama gibi tahkimatlara izin verir ve “Pusu”, ateş topları ve kükürt çukurları gibi tuzaklara izin verir. Ordular ve filolar en fazla 20 birim olabilir ve onları yönlendirmek için ordularda ya da donanmalarda en az bir komutan veya amiral olması gerekir. Bir devletin gücü veya “imperium” denilen mekanik, bir devletin oluşturabileceği ordu sayısını belirler. Bir hizip daha fazla bölgeyi fethetmek veya daha fazla altın elde etmek suretiyle daha fazla etki yaratabilir. Oyuncular ayrıca bir ordudaki birimleri isimlendirebilir ve amblemlerini değiştirebilirler. Bu oyucuya büyük bir esneklik sağlamaktadır. 3 Eylül 2013 tarihinde geliştirme aşaması sona ermiştir ve Microsoft Windows, Macintosh operating systems, macOS ve Linux platformları için oyun çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Total War: ROME 2, Klasik antik dönemde kuruludur ve orijinal oyunda anakrotik olarak tasvir edilen her kültürün daha sofistike bir tasviridir. Büyük kampanya M.Ö. 272’de başlıyor ve 300 yıl sürüyor. Bununla birlikte, oyuncunun zamanlanmış zafer koşulları olmadığından daha ileri oynama seçeneğine de sahiptir. Seçebileceğiniz birkaç zafer koşulu var, bunu kampanyanın başında seçebiliyorsunuz. Warscape motoru, oyunun görsellerine güç veriyor ve yeni kameralar, oyuncuların binlerce savaşçı içerebilecek savaş alanlarındaki bireysel askerlere odaklanmalarını sağlıyor. Üreticiler, savaşın daha insani tarafını ortaya çıkarmak istediğini, yoldaşları çevrelerinde öldürülürken tepki veren askerler ve subayların kahramanca konuşmalar yaparak ilham verdiklerini belirttiler. Bir ordu ilk kez oluşturulduğunda, oyuncu uygun hizip üyeleri listesinden yeni oluşturulan orduya liderlik etmek için bir komutan seçmelidir. Yeni birimler topladığında, ordu toplanma moduna girer ve orduya eklenene kadar hareket edemez. Hem ordular hem de komutanlar savaş tecrübelerinden yetenek ve özellik kazanabilir. Her beceri üç kata kadar yükseltilebilir. Bir ordu komutanını kaybederse, oyuncu tarafından yenisi atanacaktır. Bu kurallar filolar ve amiraller için de geçerlidir. Keyifli oyunlar!

Sitemizden Total War serisinin diğer oyunlarını indirebilirsiniz!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
  İşlemci:2 GHz Intel çift çekirdek / 2.6 GHz tek çekirdek
  Bellek:2GB RAM
  Ekran Kartı:512 MB
  Sabit Disk:35 GB boş alan
– FRAGMAN –

 Çıkış Tarihi: 3 Eylül 2013
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 9.47 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir