"target="_blank"

Total War Saga: Thrones of Britannia

 
Total War Saga: Thrones of Britannia Torrent İndir

Total War Saga: Thrones of Britannia, Bilgisayar oyunları arasından son derece popüler olan sıra tabanlı strateji serisi olan Total War serisinin en güncel oyunu. Her zamanki gibi yine SEGA tarafındna dağıtılıp, Creative Assembly tarafından geliştirildi. Radikal bir değişiklik olmasa da Britanya adasını ve o tarihleri sevenler için biçilmiş kaftan. Ayrıca oyun henüz kırılmadı, kırıldığında yeni indirme bağlantıları yüklenecek.  Oyun 3 Mayıs 2018 tarihinde piyasa sürüldü.

Total War Saga: Thrones of Britannia Torrent indir

Total War Saga: Thrones of Britannia, Yıl Milattan sonra 878. Anglo Saksonlar, Galyalı klanlar ve viking göçmenleri Britanya adasında hakimiyet kurmak için savaşıyor. Krallığınız hangi ırktan doğacak? İsterseniz Vikingleri seçip Britanya adasının asıl sahiplerinden hakimiyeti alın, isterseniz Anglo Saksonlar veya Galyalı klanları seçip Vikingleri adanızdan kovun. Fakat kimi seçerseniz seçin şunu unutmayın: Her zaman bir mücadelenin, her zaman bir savaşın içinde olacaksınız.

Sitemizden Total War serisinin diğer oyunlarını indirebilirsiniz

Tavsiye Oyun: Europa Universalis 4   


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 (64 bit)
  İşlemci:2.4 GHz Dual Core
  Bellek:3 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800
  Sabit Disk:1200 MB kullanılabilir alan
Fragman


 Çıkış Tarihi: 3 Mayıs 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Voksi
 Boyut: 12.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir