Total War: WARHAMMER 2 | Torrent İndir |

 
4 Farklı ırktan birini seçin ve dünyayı şekillendirin

Total War: WARHAMMER 2 | Torrent İndir |

 Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2017
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 26 GB

 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler

 

 

 

Hakkında

Total War: WARHAMMER 2, Popüler sıra tabanlı strateji serisi olan Total War‘ın en güncel oyunu. Warhammer evreninde geçerken, aynı zamanda haritalar genişleyip, detaylandırıldı; bu, oyuna zengin bir içerik ekledi. Total War: WARHAMMER 2 oyunculara, Total War: WARHAMMER 1‘deki eksikleri tamamlayarak, aynı zamanda geliştirerek aynı evrende sunmuştur. Sitemizde aynı zamanda Total War: WARHAMMER 1 bulunmaktadır. İzometrik bakış açısından hem harita hem savaş alanında oynanan, sıra tabanlı strateji oyunudur. Sitemizde Total War: SHOGUN 2 bulunmaktadır.

Total War: WARHAMMER 2, Dünyanızı savunup, rakiplerinizi yok edin! 4 Farklı ırktan birini seçin ve yolunuzu şekillendirin. Dünya’nın hakimi olmak sizin elinizde. Hem açık dünya olan haritada oynayın, hem de detaylıca şekillendirilmiş savaş alanlarında! Irk seçiminizin ardından, ordunuzu özel birlikler ile donatıp, düşmanlarınıza korku salın. Sitemizde Total War: ROME II bulunmaktadır.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Europa Universalis 4
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 64Bit
  İşlemci:Intel® Core 2 Duo 3.0Ghz
  Bellek:5 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman
Total War: WARHAMMER 2 İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir