"target="_blank"

Total War: WARHAMMER Torrent İndir

 

Total War: WARHAMMER Torrent İndir

Total War: WARHAMMER, Creative Assembly şirketi tarafından geliştirilen, sıra tabanlı, harita üzerinden, tepeden bakış açısı ile oynanan strateji oyunudur. Oyun, Total War serisinin şu anlık en güncel oyunudur. 24 Mayıs 2016 tarihinde satışa çıkarılmış, 1 seneden fazla bir süre sonra, 18 Haziran 2017 tarihinde, SteamPunks tarafından kırılmıştır. İyi ve sorunsuz oyunlar dileriz…
Total War: WARHAMMER, Birbirinden farklı onlarca ırktan birini seçin, ve o ulusla birlikte dünyayı ele geçirmek için elinizden geleni yapın. Total War: Warhammer, kendine has bir evreni bulunan, onlarca ırkın, dünyayı ele geçirmek için mücadele ettiği, savaşların hiçbir zaman eksik olmadığı, taktiksel, sıra tabanlı strateji oyunudur. Sıra tabanlı strateji oyunu denildiği zaman Civilization serisi ile, aynı anda akla gelen Total War, serinin en güncel oyunu olup, aynı zamanda en gelişmiş oyunudur. Taktiklerinizi, stratejileriniz geliştirerek, dünyayı ele geçirmeye çalışın! Sitemizde Total War: WARHAMMER 2 bulunmaktadır.
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Total War: ROME II


Görüntüler

 

 

 

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 64Bit
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 3.0Ghz
  Bellek:3 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB |
  Sabit Disk:35 GB kullanılabilir alan

 Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2016
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 15 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir