"target="_blank"

Train Simulator 2019 Torrent İndir

 


Train Simulator 2019, Hiç trenleri sürmeyi-kullanmayı hayal ettiniz mi? Şimdi, bu oyun ile birlikte bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Mücadeleci (challange) tren rotalarını sizlere sunuyor. Dovetail Games tarafından geliştirilip, piyasaya sürüldü. Sizi trenler ile dolu bir dünyanın tam ortasına atıyor. İstediğiniz bir rotadan, diğerine istediğiniz zaman, istediğiniz yere gidebilirsiniz. Her yönün rotasını öğrenin. Kendi rotalarınızı ve senaryolarınızı oluşturmak ve koleksiyonunuzu sürücü, yolcu veya “railfan” perspektifinden izleyebilmek için “powerfull tools” ayarını kullanarak yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarın! Trenler hakkında sevdiğiniz her şeyi bu oyun sizlere sunmaktadır. Keyifli oyunlar!

Train Simulator 2019, Gerçekçi bir tren kullanma-sürme simülasyonudur. 12 Ekim 2018 tarihinde Microsoft Windows ve diğer platformlar için piyasaya sürüldü. Oyuncular tarafından pek beğenilen bir oyun olmadı. Dokuz bin üç yüz (9.300) kişi Steam adlı platform üzerinden oyunu inceledi. Bu incelemelerin sadece %62’si olumlu yöndeydi. Son zamanlardaysa %30’luk bir olumlu inceleme almıştır. Eğer trenlere merakınız, ilginiz varsa bu oyun sizleri için güzel olabilir. Bu türde pek oyun yok. Bundan dolayı, bu oyunun oynanış videosunu izleyin ve son kararınızı verin! Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Transport Fever


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 Service Pack 1, 8.1, 10 32 BIT
 İşlemciIntel Core-i3 4330 3.50 GHz Dual Core or AMD A8 6600K 3.90 GHz
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R9 Graphics with 1 GB
 Sabit Disk40 GB kullanılabilir alan gerekir

Fragman


 Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: v65.6f
 Boyut: 8.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir