Transport Fever Torrent İndir

 

Transport Fever Torrent İndir

Transport Fever, Oyuncular 1850 yılında başlayacaklar ve kendilerine gelişen bir nakliye şirketi kuracaklar.Ulaştırma kralı olmak için yatırım yapın ve kendi alanınızda bir kral olun. Transport Fever, demiryolu odaklı bir iş adamı oyunudur. Oyuncular 1850 yılından başlar ve gelişen bir nakliye şirketi kurmak için çaba sarf ederler. Gelişmekte olan bir ulaşım kralı olarak, oyuncu istasyonları, hava alanları, limanları inşa eder ve ulaşım hizmetlerine gereken alanları bağlayarak para kazanır. Kendi İmparatorluğunu Kur! Bir iş adamı olarak malları dünyanın bir ucundan, öteki ucuna yolla ve bu sayede zengin ol! Sitemizden bu simülasyon oyununu ücretsiz bir biçimde indirerek oynayabilirsiniz. Hiçbir sorun yoktur, kontrol edilmiştir. Keyifli oyunlar!

Sonsuz oyunda karmaşık karayolu-demiryolu-su-hava ağları oluşturun ve 150 yılı aşkın ulaşım tarihini yaşayın. İnsanların ihtiyaçlarını karşıla ve şehirlerin dinamik gelişimini izle. Yük ile endüstrileri tedarik edin, komple kargo zincirleri geliştirin ve ekonomik kalkınmayı sağlayın. Bir ulaşım İmparatorluğu kurun! 120’den fazla detaylı tren, uçak, gemi, otobüs, tramvay ve kamyon oyun içinde bulunmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: My Summer Car


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletimSistemi:Windows 7, 8  10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5670 1 GB VRAM
  Sabit Disk:12 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: HI2U
 Boyut: 5.18 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir