"target="_blank"

Tropico 6 Torrent İndir

 


Tropico 6, Limyp Entertainment tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından yayınlanan ve E3 2017’de tanıtılan Tropico serisindeki bir inşaat, yönetim ve politik simülasyon oyunudur. Orijinal olarak bir 2018 sürümü için tasarlanan Tropico 6, 25 Ocak 2019’da Microsoft Windows, macOS ve Linux’ta, 2019 yazında ise konsollar için piyasaya sürülme planı oluşturuldu. Bununla birlikte, 8 Ocak 2019’da Kalypso genel müdürü Simon Hellwig, oyunun çıkışının 29 Mart’a erteleneceğini açıklarken, 10 Ocak’tan önce ön siparişi verenlerin ilk ek paketi ücretsiz elde edebilecekler.

El Presidente geri döndü! Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört ayrı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin. Siyasi kargaşa ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, öngörü ve ustalıkla ülkelerinin kaderini yönlendirecek vizyoner liderler aramaktadır. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve daima halkınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Halkınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayın ve adanızı diğer güçlerden koruyun. İnşa edin ve gelişin. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmiştir. Keyifli oyunlar.

Seride ilk kez olarak birden fazla ada yönetebileceksiniz. Bir ilk olarak köprüler inşa edebileceksiniz. Vatandaşlarınızı baskına gönderin ve Eyfel kulesi de dahil olmak üzere dünyanın 7 harikasından bir şeyler çalın! Sarayınızı istediğiniz gibi şekillendirin ve seçim zamanlarında, halkın olumlu tepkisi almak için buradan balkon konuşması yapın! Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Serideki diğer oyunlarda olduğu gibi, oyuncu Karayipler adasında yer alan Tropico ülkesinin lideri olan “El Presidente” rolünü üstlenir. Tropico 5’e benzer şekilde dört dönem vardır: Sömürge dönemi, Dünya Savaşları dönemi, Soğuk Savaş dönemi ve modern dönem. Tropico’nun yalnızca bir adadan oluştuğu serideki önceki oyunların aksine, Tropico 6 oyuncuların daha küçük adalardan oluşan bir takımada inşa etmelerine izin vererek, oyuncuların başlangıç adalarından diğer adalara köprüler kurmalarına izin veriyor (Dünya Savaşları döneminde ve sonrasında). Üst düzey içerik tasarımcısı Johannes Pfeiffer’e göre Tropico 6, El Presidente hükümetinin vatandaşlara yönelik eylemlerinin verimlilik üzerinde etkili olabileceği ve hatta isyana yol açabileceği “tamamen benzetilmiş” vatandaşlara sahip olacak. Kendi El Presidente’lerini (erkek veya kadın olarak) özelleştirmenin yanı sıra, oyuncular başkanlık sarayını da özelleştirebilirler.

Tavsiye Oyun: Cities Skylines


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
 İşlemciAMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıAMD/NVIDIA GPU, 2GB VRAM
 Sabit Disk16 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 29 Mart 2019
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 8.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir