"target="_blank"

UBOAT Torrent İndir

 


UBOAT, Deep Water tarafından geliştirilen ve PlayWay S.A. tarafından yayınlanan bir denizaltı simülasyonudur. Strateji, simülasyon ve aksiyon türlerinde yer alan bir video oyunu. Oyun şu anda erken erişim aşamasındadır ve sizlere sitemizde ilk sürümü sunuyoruz. İlerleyen zamanlarda oyunun yeni sürümleri çıkacaktır, bu sürümler ilk sürümden daha gelişmiş olacaktır. Oyunun yeni sürümleri çıktıkça, yani oyun güncellendikçe indirme bağlantıları da aynı zamanda güncellenecektir. Eğer eski bir sürüm görürseniz, bizlere yorum kısmından belirtin. Denizaltında her şeyi kontrol edin ve ekibiniz ile denizlerde hayatta kalırken devletinizi denizlerde yüceltin! Tadını çıkartın!

UBOAT Torrent indir

UBOAT,  Fallout Shelter ve XCOM adlı oyunların mekaniklerinden esinlenmiştir. Das Boat adlı filmden de aynı şekilde etkilenmiştir. Diğer denizaltı simülasyon oyunlarında olduğu gibi (Silent Hunter) oyuncu, ikinci dünya savaşı sırasındaki bir Alman denizaltını (U-boat) kontrol edecektir. Oyun erken erişimde olarak piyasaya sürüldükten sonra genel olarak olumlu yorumlar aldı. Oyun, Kickstarter sitesinden bağış toplayarak kendini finanse etmiştir. Bu projenin ana hedefi 20.000 dolar toplamaktı ancak 1511 bağışçı tarafından 38.000 dolar topladı. Geliştiricilerin söylemine göre oyun, genç, açık düşünceli ve aynı zamanda oyun geliştirme alanında usta eller tarafından geliştirildi. Oyunun 2017 senesinde piyasaya sürülmesi planlanıyordu ancak bu çıkış çeşitli nedenlerden dolayı ertelendi ve 2019 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler diler, sitemize daha sonra bir daha bekleriz! Oyun Türkçe dil desteğini desteklemektedir.

Tavsiye Oyun: Cold Waters


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
 İşlemciCore i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 560 1GB (720p düşük ayar), GeForce GTX 750 Ti 2GB
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 30 Nisan 2019
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Erken Erişim
 Boyut: 18 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunun Türkçe olmasını istiyorsanız, Türkçe yazan yerden steam.ini’yi indirin ve kurulum için yorumlar kısmına bakın”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir