"target="_blank"

Ultimate Fishing Simulator Torrent İndir

 

Ultimate Fishing Simulator


Ultimate Fishing Simulator Torrent İndir

Ultimate Fishing Simulator, Bit Golem ve Ultimate Games S.A. adlı şirketler tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan simülasyon, spor, keşif, avlanma ve aksiyon oyunudur. Bir balığın yakalanmasını beklemekten sıkıldınız mı? Biraz balık avlamak ister misiniz? Bu oyunda çılgın bir balıkçı olacaksınız… 30 Ağustos 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Ultimate Fishing Simulator, Dikkat! Bu oyundaki balıklar çılgın gibi ısırıyorlar! Asla uyuyamayacağınızı garanti ediyoruz. Dünyanın farklı yerlerinde çeşitli teknikler kullanmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir balıkçılık simülatörüdür ve en önemlisi, bunun için internete veya kalıcı bir bağlantıya ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarın önünde balık tutmak ve uykuya dalmak için beklemekten sıkıldıysanız, bu kötü bir oyun oynadığınız anlamına gelir! Ultimate Fishing Simulator’da bu asla olmayacak. Uygun ekipmanı seçin ve yemleyin, hattınızı yayınlayın ve bir ısırık bekleyin. Başarı garantilidir.


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/8.1/10
 İşlemciCore i5
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GTX 660 2GB VRAM
 Sabit Disk12 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 4.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir