"target="_blank"

Uventa Torrent İndir

 

Uventa


Uventa Torrent İndir

Uventa, BlackRat adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, ambiyansa sahiptir ve gerçek olaylara dayanan bir adamın hikayesi. Sıradan bir gece bekçisinin hayatının kabusa dönüşünü gözlemleyin. Macera, gerilim, korku ve gizlilik oyunudur. Atmosferik bir dünyaya sahiptir. Trajik kader, terk edilmiş bir okula, basit bir gece bekçisi getiriyor. Korkunç bir hikayeye dalın ve uzun süredir Sovyet döneminin içinde saklanan sırrı keşfedin.

Uventa, Korku veren ve aynı zamanda alçak gönüllü bir hikayeye dalın, bilinmeyene bakın ve uzun süredir Sovyet döneminin bu hayaletinin saklandığı sırrın alt kısmına ulaşın. Görevinizi tamamlamak için kurnaz olun ve akıllı seçimler yapın. En korkutucu yaratık bile karanlıkta size bir tehlike teşkil etmeyebilir. 24 Ağustos 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows / 7 / 8 / 10 – 64 bit
 İşlemciIntel Core i3-530
 Bellek3 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 650 or AMD Radeon R9370
 Sabit Disk6 GB kullanılabilir alan

Fragman

 Çıkış Tarihi: 24 Ağustos 2018
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: HOODLUM
 Boyut: 2.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir